גיא חליפי

 | 

סמנכ״ל ובעלים של חברת אבירים יזמות ובניה (חברה יזמית) וחברת אשל רם אבירים הנדסה (חברת ביצוע)

גיא חליפי (49) נשוי, סמנכ״ל ובעלים של חברת אבירים יזמות ובניה (חברה יזמית) וחברת אשל רם אבירים הנדסה (חברת ביצוע). ״אבירים יזמות ובניה״ עוסקת ביזמות נדל"ן למגורים, התחדשות עירונית, ופינוי בינוי. החברה מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית לכל סוגיה. 

החברה יוזמת ומבצעת בנייה של מאות יח"ד מדי שנה בכל הארץ, כיום היא חתומה על פרויקטים רבים בתל אביב, רמת גן, כפר סבא, רעננה, הרצליה והוד השרון. 

בחברת אבירים יזמות ובניה מודעים לקשר החשוב שבין הלקוח (הדיירים) לבין היזם, והחשיבות של מתן מענה בכל זמן נתון, ובמיוחד בפרויקטים של התחדשות עירונית, מודעות זו מלווה את מנהליה מיום הקמת החברה. 

תפיסה יזמית זו מבטיחה ללקוחות החברה ליווי אישי צמוד, ומתן פתרונות מקיפים לאורך כל תהליך ההתקשרות עם החברה, החל משלב החתימה על החוזה, דרך תהליך הבנייה, ולא פחות חשוב גם לאחר מסירת המפתח.

היחס האישי והחם לאורך תהליך העבודה, בשילוב עם ההשקעה בכוח אדם ואיכות הבנייה והעיצוב מעל הסטנדרט, מובילים את החברה להבטיח את הגשמת חזונה להיות גורם מוביל בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

בבעלות חברת אבירים גם חברת ביצוע בשם ״אשל רם אבירים הנדסה״, החברה הינה בעלת סיווג קבלני ג5 ובעלת ותק של למעלה מ 30 שנה.

את תחילת דרכו בעולם ההתחדשות העירונית עשה חליפי לפני כ-13 שנים. חליפי הוא בוגר יחידה מובחרת אשר שירת 19 שנה בתפקידים בכירים בשירות המדינה, כמנהל רישוי עסקים וכמנהל מערך ההסברה בכב״א, מנכ״ל ובעלים לשעבר של משרד פרסום המתמחה במיתוג לחברות ושיווק, היה יועץ אסטרטגי לחברות, מומחה לניהול ופיתוח עסקי. חליפי הוא דור שני ליזמי נדל"ן, ממייסדי חברת אבירים.

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר חליפי:
"זיהוי המגמה בנדל״ן כאשר השוק הלך לכיוון ההתחדשות העירונית בשנים הראשונות, ובניה של מערך תומך". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב חליפי:
"אין ספק שענף הבניה נכנס לטלטלה לאחר מאורעות ה 7 באוקטובר: מלחמה, ריבית גבוהה, האטה במכירות וחוסר בידיים עובדות בענף. לאור המצב, אנו בחברת אבירים מנסים למצוא פתרונות שמותאמים לתקופה, כמו לדוגמה: דחיית תשלומים ברכישת הדירות, מה שמאפשר לרוכשים לצלוח את תקופה המאתגרת הזאת. כמו כן, הצלחנו לייצר פתרונות בנושא כח האדם, כגון גיוס חדש של עובדים זרים וגיוס  של עובדים ישראלים. בבעלות חברת אבירים גם זרוע מבצעת בשם : ״אשל- רם אבירים הנדסה״, כך שפתרון זה מחויב מכורח המציאות". 

גיא חליפי // יחצ גיא חליפי // יחצ
נגישות