עו"ד דן הלפרט

 | 

בעלים ומייסד משרד עורכי דין ונוטריון דן הלפרט

עו"ד דן הלפרט מייסד ובעלים של משרד עורכי דין ונוטריון דן הלפרט, המתמחה בהתחדשות עירונית, מקרקעין ונדל"ן וליטיגציה.  המשרד מלווה כ-500 פרויקטים מחיפה עד אילת.

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר עו"ד הלפרט:
"יש הרבה שיאים מקצועיים, כמעט מידי יום. הפעילות שלנו מאוד מגוונת ומאוד דינמית, ולפעמים אפילו סוערת. כל יום מתרחשים אירועים משמחים ומרגשים. זה יכול להיות "פיצוח" של מתחם מאתגר שבעלי הדירות בו מסוכסכים במשך הרבה שנים ואנחנו מצליחים לגשר על כל הפערים ביניהם, ולייצר ביניהם הידברות והסכמות שמובילים לקידום הפרויקט והצלחתו. זה יכול להיות סיום של מכרז שאנחנו מבצעים עבור בעלי הדירות, שבמהלכו הצלחנו למקסם עבורם את התמורות, ולהשיג להם ערבויות חזקות שישמרו עליהם במקרה, חס וחלילה, של חדלות פירעון של היזם. זה יכול להיות אירוע הריסה של בניינים בפרויקט שעבדנו עליו במשך שנים- זהו אירוע מרגש שמסמל את סיומה של תקופה ארוכה בה עבדנו מאוד קשה". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב עו"ד הלפרט:
"דווקא בתקופה זו יש התעוררות משמעותית. הרבה בניינים ומתחמים חדשים פונים למשרדנו מידי יוםומבקשים את הייצוג שלנו. אני מרגיש שדווקא לאחר האירועים הקשים שפקדו את כולנו במהלך השנה האחרונה, אנשים התבגרו מבחינה מסוימת, והפנימו עוד יותר את הצורך בממ"ד בכל דירה ובחיזוק הבניינים מפני רעידות אדמה. זהו מבחינתי עיקר העיקרים והסיבה שלשמה אנחנו דוחפים את הפרויקטים מאז ומעולם ובימים אלה אף ביתר שאת". 

נגישות