עו"ד נריה כהן

שותף וראש מחלקת התחדשות עירונית משרד עו"ד פלס, מוזר, כהן ושות'

עו"ד ונוטריון נריה כהן (50), הינו שותף וראש מחלקת התחדשות עירונית במשרד עורכי הדין פלס, מוזר, כהן ושות', ונחשב לאחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית. 

את דרכו המקצועית החל עו"ד כהן בשנת 1994 במשרד שבו הוא שותף כיום. תחילה שימש כטרום מתמחה ומאז טיפס במעלה התפקידים עד לסטטוס הנוכחי בו הוא שותף הון מלא. במשך למעלה מ-15 שנים ניהל עו"ד כהן את מחלקת הבנקאות במשרד ובשנת 2006 ייסד את המחלקה להתחדשות עירונית, בראשה הוא עומד עד היום. 

מחלקת התחדשות עירונית, בהובלתו של עו"ד כהן, מעניקה ייעוץ וליווי משפטי לדיירים וליזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית, תוך ליווי צמוד, זיהוי מוקדם של מכשולים וניווט הפרויקט לעבר הצלחה. המחלקה טיפלה ומטפלת במאות פרויקטים בהיקף של למעלה מ-10 אלף יחידות דיור, לרבות "מגה פרויקטים" של פינוי בינוי, תמ"א 38, עסקאות קומבינציה ועוד. בשנתיים האחרונות הרחיב עו"ד כהן את פעילות המשרד לכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. 

עו”ד נריה כהן הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן, במסלול ניהול מו”מ. בנוסף לתפקידו, מרצה עו"ד נריה כהן בקורסים הקשורים להתחדשות עירונית ואף מנהל פורום משפטי בתחום.

נגישות