עו"ד מורן גור

בעלים שותף משרד רייסמן, גור, דויטש עורכי דין

עו"ד ונוטריון מורן גור (42) הינו שותף ומייסד משרד עורכי הדין רייסמן גור דויטש ומי שעומד בראש מחלקת התכנון והבניה.

למשרדו של עו"ד גור ניסיון רב ההתחדשות עירונית בהשקה עם תחום התכנון והבניה ומעל 500 בניינים שלוו על ידו בהליכי תכנון בניה, עררים ועתירות, וכן מעל 100 פרויקטים של התחדשות עירונית שבנייתם הסתיימה. המשרד מעניק מעטפת שלמה הן ליזמים והן לדיירים לאורך כל שלבי התהליך, ומלווה כיום פרויקטים רבים בהיקפים שונים, החל ממגה פרויקטים עם אלפי בעלי דירות ועד בנייני בוטיק.

עו"ד גור הוא בין הראשונים לזהות את הפוטנציאל האדיר בליווי משפטי המשלב מענה לנושאי תכנון ובניה יחד עם קידום פרויקטים של ההתחדשות העירונית. בשנת 2010 חבר לשותפו עו"ד עמיר רייסמן ובשלהי 2014 הקימו את אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ הידוע בהתמחותו ובקיאותו בתחום התחדשות העירונית והתכנון והבנייה. בין היתר גור היה מעורב בפסקי דין משמעותיים בנושא הדייר הסרבן בעסקאות תמ"א 38, ליווה עררי היטלי השבחה ופיצויים בפני ועדות הערר, ערעורים מנהליים וערעורים לבית המשפט העליון – שהגיעו עד לכדי הלכות בתחום, ועוד. עו"ד גור נחשב כיועץ בכיר בתחום לרבות לוועדות מקומיות, יזמים, גורמים פרטיים מגיש חוות דעת תכנוניות-משפטיות לבתי משפט, מלווה אדריכלים, שמאים, מהנדסים, מוסדות תכנון ועוד.

במסגרת פועלו הרב, משמש עו״ד גור גם כמ"מ יו"ר ועדת התכנון והבניה של לשכת עו״ד. במשך השנים הוא הפך למומחה בתחומו, ובין היתר מרצה בלשכת עורכי הדין ובכנסים מקצועיים ומפרסם מאמרים בתחום.

נגישות