עו"ד נעמה אריאל

בעלים ומייסדת של משרד עו"ד אריאל ושות'

עו"ד נעמה אריאל הינה בעלת משרד עורכי הדין אריאל ושות', העוסק בייצוג בעלי דירות בהתחדשות עירונית.

משרד עורכי הדין אריאל ושות' הוקם לפני 33 שנה על ידי עו"ד נעמה אריאל, כמשרד בוטיק המייצג בעלי דירות בתחום הנדל"ן וכן ייצוג בתחום האזרחי. לפני כ-12 שנה החל המשרד להתמחות בייצוג בעלי דירות בתחום ההתחדשות העירונית, והוא מלווה כ-150 פרויקטים של התחדשות עירונית, בהיקף של אלפי בעלי דירות בפריסה ארצית רחבה: מטבריה וחיפה בצפון, דרך ערי המרכז והשרון ועד ירושלים במזרח. המשרד חתום על פרויקטים רבים שהגיעו לקו הסיום, וכן על פרויקטים שמצויים כיום בשלבי ביצוע. 

משרדה צמח עם השנים ממשרד קטן ובוטיקי והוא מונה כיום שני סניפים עם שישה עורכי דין. ניסיונם הרב וארוך השנים הוביל לפיתוח מודל ייחודי למתן מעטפת  כוללת לבעלי הדירות, לצד השירותים המשפטיים. במסגרת המודל,  שוכר המשרד במימונו מומחים ובהם אדריכלים ושמאים, במטרה למקסם את התמורות לבעלי הדירות בשלבי המשא-ומתן מול היזם שיבחר על ידם. 

עו"ד נעמה אריאל – בעלים ומייסדת של משרד עו"ד אריאל ושות'. בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מחלוצות ההתחדשות העירונית בישראל ובעלת ניסיון רב בטיפול ובהובלת עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג בעלי דירות. עו"ד אריאל הינה חברה בוועדה להתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין.

נגישות