שמוליק כהן

בעלים SK שמאות מקרקעין בע"מ

שמוליק כהן (54), אלוף משנה במילואים, מכהן כבעלים ומנכ"ל משותף במשרד S.K (אס.קיי) שמאות מקרקעין בע"מ, המתמחה בדו"חות 0, ליווי פיננסי וטיפול בהפחתת היטלי השבחה ליזמים.

שמוליק כהן, בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים M.B.A, עשה את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן לפני כ- 10 שנים. לפני כניסתו לתחום הוא כיהן בשורה של תפקידי ליבה במסלול הלוגיסטי בצה"ל וכיום משרת ביחידת המרלו"גים. בהמשך הוא השתלבות בתחום התקשורת הסלולרית ומונה למנכ"ל צעיר לפני גיל 40 לחברת תקשורת. משם הוא המשיך למסלול שמאי מקרקעין ומאז עוסק בתחום הליווי הפיננסי.

שמוליק כהן חתום על קידום ומעורבות במאות פרויקטי נדל"ן, בדגש על התחדשות עירונית במסלולים שונים של תמ"א 38 ומתחמי פינוי בינוי, הנמצאים בשלבים שונים בפריסה ארצית רחבה.  

בין הישגיו הרבים, הוא פיתח את המשרד שבבעלותו לחברת שמאות מקרקעין גדולה המונה כ-20 עובדים, על כך הוא אומר: "החברה מבוססת על ניסיון עסקי אישי לצד יכולות ניהוליות ומקצועיות, לטובת מתן מענה מקצועי, איכותי ושירותי למספר רב של יזמים מהשורה הראשונה בארץ, תוך שימור איכות ומסלולי התפתחות לעובדים בסביבת עבודה תומכת. הישג נוסף הוא ההכרה ביכולות המקצועיות שלנו ע"י מרבית גופי המימון בארץ".

על היעדים לשנים הקרובות, הוא אומר: "המשך גידול בכל הפרמטרים, תוך שמירה על הכרות ומעורבות מקצועית ואישית עם כל לקוח ובכל פרויקט". 

נגישות