עו"ד גיא יקותיאל

פרידמן, יקותיאל, אינגביר – עורכי דין

עו"ד גיא יקותיאל (43) הינו  בעלים של משרד עורכי הדין  פרידמן, יקותיאל, אינגביר, המתחה במקרקעין והתחדשות עירונית. 

עו"ד יקותיאל הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון) מאוניברסיטת ת"א. הוא חבר בוועדת המקרקעין של לשכת עורכי הדין ובתת הועדה לענייני תמ"א 38 והיה מעורב בחלק מהליכי החקיקה בתחום. כמו כן הוא כותב ומפרסם מאמרים רבים בנושא פינוי בינוי ותמ"א 38 בעיתונים המקצועיים השונים.

טרם פתיחת המשרד עבד עו"ד יקותיאל כשכיר במשרד עו"ד מ. פירון ושות', ומאז שנת 2009 הוא בעליו של משרד פרידמן יקותיאל אינגביר. במשך השנים צבר המשרד ניסיון רב במגוון רחב של נושאים בתחום המקרקעין – החל מהסכמי מכר, דרך ליווי קבלנים, הסכמי קומבינציה, קבוצות רכישה, השבחה של קרקעות, הסכמי שיתוף במקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין  והתחדשות עירונית.

צוות המשרד, בניהולו של עו"ד יקותיאל, מייצג אלפי בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית בערי המרכז בהן תל אביב, פ"ת, ראשל"צ, חולון, ר"ג, קריית אונו, גבעתיים והרצליה. וכן מייצג יזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית בבנייה של עשרות עד מאות יח"ד בשנה.

מה הם ההישגים הגדולים ביותר שלך?
"ההישג המשמעותי בעיני, הינו הקניית הביטחון ושיפור איכות החיים של הלקוחות שלנו על ידי חידוש בנייני המגורים שלהם, תוך הקפדה על ליווי ברמה האישית ביותר. 

אנחנו גאים ברמת הזמינות הגבוהה של חברי המשרד עבור כל אחד מלקוחותינו. חשוב לנו לשמור על זמינות גבוהה עבורם לכל שאלה או בעיה שמתעוררת, מתוך הבנה שמדובר בתהליך מורכב אשר מצריך רגישות גדולה (בנוסף למקצועיות הברורה מאליה), היות ועבור מרבית לקוחותינו מדובר בפרויקט של פעם בחיים.

אנחנו גאים על מיקום ראשון במדדי שביעות הרצון והמקצועיות בסקרי לקוחות שהתבצעו."

נגישות