עו"ד רונית אשד לוי

סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת ההתחדשות העירונית בקבוצת יצחקי השקעות

עו"ד רונית אשד לוי (42) הינה סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת ההתחדשות העירונית בקבוצת יצחקי השקעות.

לאחר שסיימה את לימודי התואר הראשון במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, השתלבה עו"ד אשד לוי במחלקת הנדל"ן של משרד וקסלר ברגמן ושות', בו הפכה עם השנים לשותפה. במסגרת תפקידה הובילה עסקאות נדל"ן ותהליכים תכנוניים מורכבים, והיתה למעשה חלק מתחום ההתחדשות העירונית בארץ עוד כשזה היה בחיתוליו. לפני כ-6 שנים הצטרפה עו"ד אשד לוי לקבוצת יצחקי, בה היא מכהנת כיום סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת תחום ההתחדשות העירונית. במסגרת תפקידה פועלת עו"ד אשד לוי ע"מ לייצר עסקאות חדשות, לקדם עסקאות קיימות ולהמשיך ולפתח את תחום ההתחדשות העירונית בקבוצה.

קבוצת יצחקי השקעות היא אחת מקבוצות הנדל"ן הוותיקות בישראל, עם יותר מ-70 שנות פעילות. הקבוצה פעילה בעיקר בלב אזורי הביקוש, מקדמת ומקימה כיום פרויקטים למגורים בפריסה ארצית רחבה ובכלל זאת – בתל אביב, רמת גן, הרצליה, נתניה, רחובות, חולון, באר יעקב וכפר יונה. הקבוצה חתומה על אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ ומאות אלפי מטרים של מסחר, לוגיסטיקה ומלונאות. מדי שנה הקבוצה משלימה ומוסרת ללקוחותיה כ- 400-500 יחידות דיור. בשנים האחרונות הקבוצה ממקדת יותר ויותר משאבים בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, ובהתאמה ניתן לראות שתחום זה צובר תנופה של ממש בשנים האחרונות ונהנה מצמיחה יוצאת דופן.

לשאלה, מהם ההישגים הבולטים שלך, משיבה עו"ד רונית אשד לוי: "השגתי והגשמתי מטרות רבות שהצבתי לאורך הדרך, גדולות וקטנות. יחד עם זאת, אני חושבת שההישג הגדול ביותר שלי הוא שאני תמיד מגיעה פתוחה לרעיונות חדשים, מאמינה שגם הדברים שנראים בלתי אפשריים הם בהישג יד אם רק נדע איך לרתום את כל הצדדים לטובת העניין, ושומרת על גמישות מחשבתית וחשיבה מחוץ לקופסא, באופן יצירתי וייחודי".

עו"ד רונית אשד לוי // צילום: אורי כרמי עו"ד רונית אשד לוי // צילום: אורי כרמי
נגישות