אלעד טייגמן

מנכ"ל שותף קבוצת מימון

אלעד טייגמן (37) הינו מנכ"ל שותף בקבוצת מימון, העוסקת בייזום, ניהול והובלת פרויקטים של בנייה רוויה, פרויקטים מסחריים, משרדים, מגורים, דיור מוגן, דיור להשכרה ובתי מלון. בנוסף, החברה מתמחה בתחום התחדשות העירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי.

טייגמן הוא מחלוצי התחדשות עירונית ובעל ניסיון עשיר של כ-15 שנה בייזום וביצוע פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית. את דרכו המקצועית בתחום החל טייגמן כמחתים דיירים, בהמשך ניהל את תחום ההתחדשות העירונית בחברת נדל"ן ציבורית גדולה וקידם ארגון והסדרה של אלפי יח"ד בתוכניות פינוי בינוי. כיום הוא מכהן, כאמור, כמנכ"ל שותף של קבוצת מימון, במסגרתה מוביל הקמתן של כ-4000 יח"ד, כ-200 אלף מ"ר לתעסוקה וכ-10 אלף מ"ר של מסחר. 

עיקר פעילותה של קבוצת מימון מתמקדת בקידום פרויקטים בטבעת הראשונה של גוש דן: רמת גן, גבעתיים, תל אביב וגם פרויקט אחד על רצועת החוף של חיפה. בנוסף, רכשה קבוצת מימון קרקעות בהיקף של למעלה ממיליארד ₪, בהן קרקע בפארק בבלי. 

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב טייגמן: "לעבור מחברה ציבורית גדולה לחברה פרטית ולהפוך אותה תוך זמן קצר לחברה עם היקף פעילות של אחת מחברות הנדל"ן הגדולות במדינה, עם פרויקטים משמעותיים הכוללים התחדשות עירונית, רכישת קרקעות ושילובם למתחמי עירוב שימושים על צירי הרק"ל וקווי המטרו."

נגישות