יהודה הרציג

בעלים ומנכ"ל קבוצת הרציג נדל"ן

יהודה הרציג (39) הינו בעלים ומנכ"ל קבוצת הרציג נדל"ן, העוסקת בהתחדשות עירונית, נכסים מניבים ויזמות לבנייה רוויה חדשה.  

יהודה הרציג נולד וגדל לתוך עולם הנדל"ן, בזכות אביו, ידידיה הרציג ז"ל, שהיה מבוני העיר בני-ברק  וייסד בשנת 1978 את החברה המשפחתית, שמוזגה שנים אחר כך לחברה שבבעלותו של יהודה.

את דרכו בענף החל יהודה הרציג כקבלן ביצוע שהתמחה בשיפוצים. בשנת 2010 הקים חברת יזמות עצמאית וארבע שנים אחר כך הרחיב את תחומי עיסוקה של החברה גם לתחום ההתחדשות העירונית. כיום, קבוצת הרציג נדל"ן עוסקת בשלושה מישורים מרכזיים: התחדשות עירונית, הקמת פרויקטים למגורים על קרקע פנויה, ותחום הנכסים המניבים והשקעות הנדל"ן במרכז הארץ.

הקבוצה פועלת בכל רחבי הארץ ובונה עשרות פרויקטים שונים עם למעלה מ- 3,300 יחידות דיור, וכ- 47,000 מ"ר מסחר ותעסוקה. 

מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך?
"בפן האישי, ההישג הגדול ביותר שלי הוא האמון שאני מקבל מהדיירים להם אני בונה. לשמחתי, ברבות השנים שמה של קבוצת הרציג נדל"ן הולך לפניה כחברה מהימנה, ששמה את צרכי הדייר לנגד עיניה לאורך כל הדרך, וכן כחברה בעלת איכות בנייה יוצאת דופן. חשוב לי שהדיירים יבינו שאנו רואים אותם, ולא רק את משימת ביצוע הפרויקט. מעבר לכך, העובדה שהחברה שועטת קדימה ונמצאת בצמיחה מתמדת, מהווה עבורי סיפוק גדול. יש ביכולתנו להעניק לאנשים סביבת מגורים טובה ואיכותית, ואין מוטיבציה גדולה מכך. 

באשר להישגי החברה, קבוצת הרציג נדל"ן ממשיכה לצעוד קדימה ולכבוש יעדים גדולים. אחד המשמעותיים שבהם הושג לאחרונה עם יציאתו לדרך של פרויקט ענק להקמת מגדל משרדים ומסחר בן 40 קומות בפארקטק בפתח-תקווה. הפרויקט עתיד להשתרע על פני 4 דונם, ולכלול 40,000 מ"ר מסחר ותעסוקה. אני מאוד גאה בפרויקט הזה, ואנו עומלים על פרויקטים משמעותיים נוספים, כבר בימים אלה."

נגישות