עופר נמרודי

מנכ"ל חברת הכשרת הישוב בישראל

עופר נמרודי (64) מכהן כמנכ"ל חברת הכשרת הישוב בישראל, אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום ייזום והשכרת נכסים מניבים בישראל ובפולין, לרבות שטחי מסחר, משרדים ופארקים לוגיסטיים, ייזום פרויקטים למגורים בפולין והתחדשות עירונית בישראל

נמרודי פעיל ומומחה בתחום הנדל"ן מעל ל-40 שנה ובחמש השנים האחרונות החל לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית. הוא מבין אנשי העסקים הבכירים והמובילים בישראל, בעל עם ניסיון עשיר בתחומי הנדל"ן, תקשורת, אנרגיה ועוד ומי שחתום על מהלכים פורצי דרך לאורך השנים בבניית ופיתוח הארץ. 

הכשרת הישוב בהובלתו של נמרודי בונה היום כ-120,000 מ"ר של נכסים מניבים בישראל בתחומי המשרדים והמסחר, וצפויה להתחיל הקמה של נכסים מניבים נוספים בישראל בהיקף דומה בשנים הקרובות. כמו כן, באמצעות חברת הבת MLP, בונה הכשרת היישוב עוד כ-120,000 מ"ר נוספים של נכסים מניבים ללוגיסטיקה בפולין, גרמניה ואוסטריה, שם היא מחזיקה למעלה מ-750,000 מ"ר של נדל"ן מניב. לצד זה, הכשרת הישוב נמצאת בביצוע ובתכנון מתקדם של כ-7,000 יחידות דיור בישראל בפרויקטי התחדשות עירונית לצד כ-18,000 יחידות דיור פוטנציאליות נוספות בשלבים שונים של קידום הפרויקטים. במקביל בונה החברה מאות יחידות דיור למגורים בפולין, עיקרן בורשה.

בין הישגיו הבולטים של נמרודי, ניתן למנות את היכולת להגדיר אסטרטגיה ממוקדת ולהתמיד בה, דבר התורם לצמיחה מהותית ומשמעותית של החברה, זאת לצד תהליכי מיקוד העסקים לעולמות הנדל"ן המניב והיזום למגורים, לצד מהלכים מימוניים משמעותיים ובהם גיוס הון בהיקף של למעלה מ-350 מיליון ש"ח בשנתיים האחרונות, גיוסי ומחזור התחייבויות פיננסיות בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ש"ח בשנתיים, ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים מוסדיים משמעותיים.

נמרודי חתום על יישום מוצלח של מהלכי היזום להקמת מגדל המשרדים "שבעת הכוכבים" ב-BBC, מגדל המשרדים "מגדל יעקב נמרודי" (לשעבר "בית מעריב") בתל-אביב והמרכז המסחרי "שבעת הכוכבים" באילת, לצד קידום פרויקטים משמעותיים נוספים לקראת יציאה להקמה. עוד הוא חתום על יישום תכנית הפיתוח בתחום ההתחדשות העירונית, במסגרתה עברה החברה משלב הייזום לשלב הביצוע, ולביצוע בפועל של מאות יחידות דיור השנה ושל מאות יחידות דיור נוספות שנה הבאה, עם Pipeline לאלפי יחידות דיור נוספות. 

החברה בהובלתו שואפת לספק חווית מגורים מותאמת למאה ה-21 תוך פיתוח פעילות הלוגיסטיקה הבינלאומית, במיוחד באירופה, להיקף של מעל ל-750,000 מ"ר מניב, עם התפתחות מהותית של הפעילות בפולין, ולהוביל את הרחבת הפעילות בגרמניה ובאוסטריה באמצעות בניה של שטחים נוספים בהיקף משמעותי.

נגישות