תמר אברהם

בעלים ומנהלת פירמה "תמר אברהם שמאות מקרקעין"

תמר אברהם (57) היא בעלים ומנהלת פירמה "תמר אברהם שמאות מקרקעין", משפטנית מזה כ- 30 שנה ואחת השמאיות הבכירות בענף הנדל"ן כיום. 

בשלושת עשורים האחרונים, סיפק משרדה שירותים לכל סוגי השחקנים המעורבים בשוק הנדל"ן הישראלי: במגזר הציבורי – לרשויות ממשלתיות כמו השמאי הממשלתי הראשי, רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר ורשויות מקומיות.  ובמגזר הפרטי – ליזמים, בעלי נכסים, עורכי דין, חברות ציבוריות ודיירים. 

התמחות המשרד נובעת ממגוון הלקוחות במשרד ושילוב של שירותים למגזר הציבורי והמגזר הפרטי, דבר המאפשר נקודת מבט רחבה על שוק הנדל"ן וידע רב בכל התחומים הרלוונטיים באופן המאפשר מעטפת ידע ללקוחות.

אחד התחומי בהם עוסק משרדה של תמר פרקאוף אברהם הוא תחום ההתחדשות העירונית, במסגרתו העניק המשרד ייעוץ וליווי לפרויקטים רבים בערים תל אביב, גבעתיים, פתח תקוה, הוד השרון, נתניה וקרית אונו, ובהיקף של אלפי יחידות דיור. 

לשאלה, מהם ההישגים הגדולים שלך, השיבה פרקאוף אברהם: "יכולתי לדבר על פרוייקטים גדולים שאני מעורבת בהם, כגון, נמל תל אביב, פינוי בינוי גדול בצפון תל אביב, ייצוג רשויות מקומיות בתביעות ירידת ערך נכסים במאות מיליונים עקב סלילת כבישים ועוד. אבל אני דווקא אוהבת לזכור במיוחד את העזרה לאנשים הבודדים שמתקשים להתמודד עם סוגיות שונות הקשורות לנכס בבעלותם. לאלו שהם לא טייקונים בנדל"ן והסיוע שלי הוא בשבילם עניין קיומי." 

הטיפ שלה לנמצאים בתחילת דרכם בענף הוא "לא להפסיק ללמוד, להשתלם ולעשות עבודה יסודית."

נגישות