אסף כהנר

מנכ"ל Ewave Nadlan

אסף כהנר (49) הינו מנכ"ל חברת Ewave Nadlan הפעילה ומתמחה בתחומים של ייזום וניהול פרויקטי בנייה והתחדשות עירונית. 

את דרכו המקצועית החל אסף כהנר בעולמות הבריאות והפיטנס ובמשך כעשור מילא תפקידי ניהול, שירות, שיווק ומכירות ברשת כושר בינלאומית בישראל, בה צבר ניסיון רב בניהול מערכי מכירה ושירות מורכבים, בסביבה תחרותית ואינטנסיבית.  בהמשך הדרך עשה כהנר שינוי בקריירה והשתלב בעולמות הנדל"ן אליו הביא מיומנויות שפיתח בתפקידיו הקודמים. ב- 2008 הקים כהנר ביחד עם שותפים את חברת Ewave Nadlan, בה שימש במשך כמה שנים כמנכ"ל חטיבת השיווק, והשנה מונה למנכ"ל החברה. 

חברת Ewave Nadlan  יוזמת ומנהלת עשרות רבות של פרויקטים בפריסה ארצית רחבה ובדגש על אזורי הביקוש. לחברה פרויקטים בתל אביב, באר שבע, גבעתיים, רעננה, הרצליה, פתח תקווה, אשקלון, חיפה, חריש ועוד, בהיקף כספי כולל של מיליארדי שקלים ועם יותר מ- 10 אלף יח"ד. Ewave Nadlan היא מהחברות הראשונות שפעלו באזור דרום תל אביב, בה קידמה החברה פרויקטים רבים של התחדשות עירונית בהיקף של כ- 1,500 יח"ד. 

בנוסף, המשרד תחת ניהולו של כהנר מתמחה בעולם משקיעי הנדל"ן, במסגרת פעילות זו יצרה החברה קהילת משקיעים המקבלים ערך מוסף של נטוורקינג ותכנים מעשירים.

ההישג המרכזי של חברת  Ewave Nadlan, אומר כהנר, הוא "שאנחנו לא רק מוכרים דירה או נכס. הצלחנו ליצור מסביב לחברה קהילה של רוכשים, שהם גם חברים שלנו, והם השגרירים שלנו בשוק. זה מחייב אותנו ליותר פתיחות, יותר שיתוף, יותר שקיפות, יותר נכונות לתת מעצמנו. יש לכך מחירים, ואנחנו מוכנים לשלם אותם באהבה. אלא שהתמורה היא פי כמה וכמה, ואני שמח שלמרות שהחברה גדלה לאורך השנים, וצברנו פרויקטים והצלחות רבות, במקביל גם הצלחנו לשמר את ה-DNA הזה של טיפוח קהילת החברים שלנו." 

נגישות