רותם טפירו

מנכ"לית בית הדייר בע"מ

עו"ד רותם טפירו (41) מכהנת כמנכ"לית בית הדייר בע"מ, חברה המתמחה בקידום וניהול דיירים במתחמי פינוי בינוי.

אל תחום הנדל"ן היא נכנסה בשנת 2003 עם שובה מהטיול הגדול של אחרי צבא, אז החלה לעבוד כמתווכת דירות וכמשווקת פרויקטים חדשים ונדל"ן מסחרי. בשנת 2010 הוסמכה לעריכת דין ו- 3 שנים אחר כך החלה לעסוק בתחום ההתחדשות העירוני, ומאז היא מלווה דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי. 

היקף הפרויקטים אותו היא מובילה מתפרס כיום על 14 ערים משלומי ועד אילת, בהם היא מטפלת ב- 32 מתחמים הכוללים כ-  4,600 דיירים, בהיקף של בניית כ- 23,000 יחידות דיור חדשות. בתוך כך, עו"ד טפירו פיתחה שיטה ייחודית לשליטה וניהול מתחמי פינוי-בינוי, בדגש על מתחמים גדולים. 

בתשובה לשאלה מהם הישגיה הבולטים, אומרת עו"ד טפירו: "לקחת מתחמי ענק ולהצליח לבנות לתוכם נציגות מוסמכת כדין , להוציא מכרז תקין של בחירת עורך דין דיירים והכי חשוב שהכול נעשה בשקיפות ויחד עם הדיירים". 

 אחד הפרויקטים שבהם גאה עו"ד טפירו במיוחד הוא מתחם בן 662 בעלי דירות שיועד לפינוי: "בפרק זמן של 3 חודשים בלבד, עם צוות של 10 עובדים יחד איתי, גיבשתי נציגות שהוסמכה כדין, עשיתי מכרז לבחירת עורך דין דיירים והחתמנו למעלה מ- 60% על מסמכים ראשונים לחברה היזמית וכעת עורכי הדין של הצדדים נמצאים בטיוטות ההסכם הסופי. זה לא פשוט להגיע למתחם כל כך גדול שאין בו וועד בית, ומדברים בו בשלוש שפות (עברית רוסית ואמהרית) ובעצם להסביר לבעלי הדירות מה מגיע להם, מי הנציגים שלהם, מה הזכויות שלהם והכל בדרך נעימה עם שקיפות לכולם".

נגישות