עמי כחלון וטל גולדשטיין

החברה להתחדשות עירונית

עמי כחלון (49) וטל גולדשטיין (52) הנם מייסדים ומנכ"לים שותפים בחברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית, בעלי ניסיון של מעל ל-30 שנה בעולם הנדל"ן. החברה שבבעלותם הוקמה בשנת 2009 ומתמחה בפרויקטים להתחדשות עירונית. פעילותה של החברה בייזום פרויקטים של פינוי בינוי מכוונת לאזורי ביקוש עירוניים, שבהם יש צורך במציאת פתרונות יצירתיים להגדלת מספר הדירות בשטחים נתונים.

כיום, החברה להתחדשות עירונית חתומה על הובלה של כ־38 פרויקטים בהתחדשות עירונית ויותר מ־9,800 יחידות דיור, הנמצאות בתכנון וביצוע ברחבי הארץ. בשלוש השנים הקרובות צפויה החברה לבנות מדי שנה 1,000 יחידות דיור לפחות, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים. 

בשנת 2020 צירפה החברה לשורותיה כשותפה את קבוצת מגדלי ישראל, למטרת הרחבת הפעילות לפרויקטים חדשים, שאותם החברה גם מבצעת. בנוסף, החברה מחזיקה ב- 50% מהחברה להתחדשות ירושלים, שבאמצעותה היא יוזמת ומקדמת עשרות פרויקטים חדשים של פינוי בינוי לקראת הוצאתם אל הפועל, בעיקר בירושלים ובבני ברק.

עמי כחלון
כחלון אמון על תחום ניהול הפרויקטים, ניהול לקוחות, משאבי אנוש ושותף לניהול ההתנהלות הכלכלית-פיננסית בחברה. מעבר לכך, הוא מכהן כסגן ראש עיריית קריית אונו, חבר ועדת בניין ערים, מרצה ויועץ בתחום לרשויות וארגונים. בין הישגיו, הוא היה שותף בהובלת התיקון לחוק פינוי ותמ”א 38 שנועד להגן על בעלי הדירות. 

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, משיב כחלון: "משפחתי היקרה שהם הכח שמניע אותי. אמון הדיירים, השמחה והגשמת חלומם זה הדלק שלי".

טל גולדשטיין
גולדשטיין הינו בעל ניסיון של למעלה משלוש  עשורים בתחום הנדל"ן. את תחילת דרכו הוא עשה בראשית שנות ה-90, לאחר שהקים חברה מובילה שהתמחתה בניהול, בניה למגורים בשוק הדיור האמריקאי. בהמשך, לאחר יותר מעשור, הוא חזר לארץ וניהל פרויקטים גדולים בתחום המגורים והמסחר ולימים הקים עם כחלון את "החברה להתחדשות עירונית", ואמון על ניהול מחלקות ליבה בחברה, ביניהן – מחלקת התכנון, הפיתוח העסקי וההנדסה.

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, הוא משיב: "זכיתי להשפיע באופן חיובי ומשמעותי על חייהם של אלפי אנשים, להפוך את חלומם האישי לחזון ולאחר מכן לסביבת מגורים חדשה".

על ההישגים של החברה, אומרים כחלון וגולדשטיין: "ניסיוננו מוכיח מעל לכל ספק כי הדרך לפרויקטים מצליחים עוברת ביצירת שיח של שותפות עם בעלי הדירות, במתן מענה מדויק לצרכים ולרצונות שלהם, וביצירת שותפות אמיתית ומתמשכת איתם. חזון זה עומד בבסיסו של סיפור ההצלחה שלנו, הכולל עשרות פרויקטים ברחבי הארץ ובהם אלפי משפחות שהפכו לחלק ממשפחה שלנו.

"כמו כן, ברבים מהמקרים הפרויקטים מתממשים הודות להצלחתם של מהלכים שהחברה מנהלת מול רשויות התכנון והשלטון המקומי, שלא אחת מביאים להישגים חסרי תקדים בענף ההתחדשות העירונית".

נגישות