עדי צים

בעלים קבוצת עדי צים

עדי צים (51), הינו הבעלים של חברת צים בהרי נדל"ן, המתמחה בתחום הנדל"ן למעלה מ-50 שנה ומקדמת כיום מעל ל- 70 פרויקטים בהתחדשות עירונית. 

עדי צים מוביל יזום, קידום וביצוע של פרויקטים בהיקף של כ- 35,000 יח"ד בפריסה ארצית נרחבת, מבאר שבע בדרום ועד חיפה בצפון, תוך קידום תוכניות בניין עיר משמעותיות בהיקפים של אלפי יח"ד, דרך ביצוע פרויקטים ומסירתם לבעלים ובדגש על ליווי אישי של כל בעלי הדירות  והרוכשים.

את תחילת דרכו בעולם העסקים הוא עשה כבר בגיל 15, כאשר פתח מכולת בפתח תקווה. משם הוא התקדם, רכש ותפעל את  קווי החלוקה של מאפיית אנגל ובהמשך הרחיב את הפעילות בתחום המזון, וייסד יחד עם אחיו את הרשת הקמעונאית "מחסני כמעט חינם",  שבשיאה מנתה 36 סניפים ברחבי הארץ והונפקה בבורסה בתל אביב בשנת 2009. בשנת 2012  נמכרה הרשת לחברת יינות ביתן במחיר של 350 מיליון שקל. 

לעולם הנדל"ן נכנס עדי צים כאשר ייסד את קבוצת האחזקות adi zim group, המונה שורת עסקים מתחומי הנדל"ן, הקמעונאות, הביטוח, הטכנולוגיה, הפיננסים ושוק ההון. כיום הוא בעל השליטה בחברה הציבורית אס.אר אקורד, מהמובילות בתחום האשראי החוץ בנקאי בישראל. תחת חברת האחזקות שבבעלותו, אשר רשמה את אחד משיעור הצמיחה הגבוהים בישראל, ניתן למנות את החברות סנס שוקי הון – חדר עסקאות מט”ח חוץ בנקאי, צים סוכנויות ביטוח וצים אנרגיה מתחדשת.

שאיפות לעתיד?
"אני משתדל להוביל את החברה מתוך מקום של מובילות בשוק בכל ההיבטים, עוצמה פיננסית, ניסיון בבניה ויחס של חברת בוטיק כלפי כל רוכש ובעל דירה ותמיד בגובה העיניים". 

מה ההישג הגדול ביותר שלך בחיים?
"הדבר החשוב ביותר עבורי בחיים הוא המשפחה. אשתי, הילדים והנכדות. כל מה שאני עושה הוא אך ורק למענם".

נגישות