אסף סימון

מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית

אסף סימון (43) מכהן כמנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית מבית אפריקה ישראל מגורים. הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון, תואר שני במשפטים ותואר שני במנהל עסקים למנהלים (EMBA). את דרכו המקצועית בעולם הנדל"ן, החל ככלכלן בסקטור הנדל"ן של בנק מזרחי טפחות, משם עבר לחברת אפריקה ישראל, בה כיהן בשורה של תפקידים, ובהם כלכלן במחלקת הפיתוח העסקי, מנהל מחלקת הבקרה ומנהל הכספים של אפריקה ישראל.  

בשש השנים האחרונות מכהן סימון מנכ"ל חברת אפריקה התחדשות עירונית. תחת ניהולו של סימון מקדמת החברה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, ברובם מתחמי פינוי בינוי, הכוללים למעלה מ- 9,000 יחידות דיור, בפריסה ארצית רחבה – מנהריה בצפון ועד לבאר שבע בדרום. 13 מהפרויקטים בניהולה של החברה כבר מאוכלסים ו- 7 בביצוע, ובקרוב יחל גם ביצוע פרויקט הפינוי בינוי הראשון בשכונת הקטמונים בירושלים.

בתשובה לשאלה, מה ההישגים הגדולים שלך, אומר סימון: "אני מאמין גדול בעבודת צוות. כל הישג אישי שלי הוא הישג של הצוות המאוד מקצועי שמלווה אותי ביום יום. כמנהל אני חושב שבניית האסטרטגיה של החברה ועבודה על פיה מאד בולטים לטובה אצלנו, אפשר לראות את האנרגיה שמושקעת בעיר ירושלים מזה מספר שנים והתוצאות הן כ- 1,500 יח"ד בעיר ירושלים עם תב"עות מאושרות ותכנון מפורט להיתר". 

עוד אומר סימון, "מעבר לניסיון הרב שנצבר בביצוע, באכלוס ובשיווק פרויקטים של התחדשות עירונית גם הפכנו למוקד מקצועי לכל הענף בתחום ההתחדשות העירונית . אני יכול להבטיח שההישג המרכזי הוא שאנחנו רק בתחילת הדרך". 

נגישות