עו"ד אלה ברדסלבסקיה

בעלת משרד עורכי דין

עו"ד אלה ברדסלבסקיה היא בעלת משרד בוטיק לעריכת דין אשר עוסק, בין היתר, בתחום הנדל"ן. את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן היא עשתה בהתמחות במשרד עורכי דין, ומיד לאחר קבלת הרישיון, החליטה להתמקד ולעסוק בתחום הנדל"ן ובמיסוי מקרקעין.  

במסגרת עיסוקה היא מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית לרבות פינוי בינוי ותמ"א 38/2 הן בייצוג דיירים והן בייצוג יזמים, עסקאות נדל"ן מגוונות – דירות, נחלות, קרקעות וכד', פירוק שיתוף במקרקעין ומיסוי מקרקעין.

עו"ד ברדסלבסקיה חתומה על ייצוג של כ-190 בעלי דירות באזור המרכז, ייצוג יזם בשני פרוייקטים בינוניים, קידום פסקי דין בעניין מיסוי מקרקעין. בנוסף, עו"ד ברדסלבסקיה היא בעלת כישורים מיוחדים לניהול מו"מ תוך שמירת האינטרסים של הלקוח והודות לכך, אחוז  הסרבנים בפרויקטים אותם היא מלווה הוא נמוך מאוד. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה ברדסלבסקיה:
"ראש פתוח וגמישות, נעימות וחיוךיחד עם  יכולת "לעמוד על שלה" מבלי להיות אגרסיבית יתר על המידה, יכולת להקשיב ולתקשר ללא הצורך להפגין כוח מיותר". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקידים בכירים בענף, אומרת עו"ד ברדסלבסקיה:
"עקרונית כן, אבל מעשית גיליתי שמול  גברים יותר קל לי להגיע להסכמות".

לצד עשייתה המקצועית הענפה, עו"ד ברדסלבסקיה מצליחה לאזן בין קריירה, משפחה ופנאי: "זה עניין של קביעת סדרי עדיפויות. המשפחה היא לפני הכול ותחביבים זה גם חשוב מאוד. שני הדברים האלו נותנים כח להמשך העבודה ורצון להתקדם בה". 

נגישות