עו"ד חן בוארון

בעלת משרד עורכי דין

עו"ד חן בוארון טרסיוק מכהנת  כבעלים של משרד הבוטיק חן בוארון – משרד עורכי דין המתמחה בנדל"ן ובהתחדשות עירונית. עו"ד בוארון טרסיוק היא בעלת ניסיון רב בליווי מגוון סוגי העסקאות בנדל"ן, מעסקאות פרטיות של מכירה ורכישה עד לפרוייקטים מורכבים של מאות יחידות דיור, וליוותה בהצלחה עשרות פרוייקטים של התחדשות עירונית הן במסגרת תמ"א 38 והן במסגרת מתחמי פינוי בינוי. עו"ד בוארון טרסיוק חתומה על ייצוגם של היזמים הגדולים והמובילים ביותר בארץ. בנוסף, היא הקימה את התוכנית "הזמן לנדל"ן" ברדיו החברתי הראשון, ומשמשת כאורחת קבועה בתוכניות הנדל"ן והכלכלה של ערוץ 14.

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה עו"ד בוארון טרסיוק עוד בזמן לימודי המשפטים, כאשר עבדה במשרדי עריכת הדין המובילים בתחום הנדל"ן, וייצגה הן בעלי דירות והן יזמים וקבלנים מובילים בעסקאות מורכבות ופרוייקטים גדולים של בנייה חדשה והתחדשות עירונית. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אשה לעולם הנדל"ן, משיבה בוארון טרסיוק:
"ראיית הלקוח בגובה העיניים. בתהליך רכישת הנכס לקוחות מתמודדים עם אתגרים וחששות ואני בהחלט נותנת מקום והקשבה לצרכים המשפחתיים שלהם, כי בסוף עסקת נדל"ן היא לא רק כמה כסף, או הסכם משפטי, אלה שיקול משמעותי לחיים". 

לצד הקריירה המשגשגת שלה, בוארון טרסיוק מודעת לחשיבות מציאת האיזון בין חיי משפחה, קריירה ופנאי, ומודה כי היא עדיין מתקשה למצוא את האיזון ביניהם: "יום עבודה שלי מסתיים הרבה פעמים בשעה 22 בלילה. לכן, הפתרון הזמני שמצאתי זה לכל הפחות בסופי השבוע להקדיש את כל כולי לרומן, הבעל האהוב והתומך שלי, שהוא לגמרי הנכס הפרטי שלי, וכמובן לבלות זמן עם החברים ובני המשפחה היקרים שלי". 

נגישות