אלה בן נון

אלה בן נון ניהול בניה, מנכ"ל ובעלים

אלה בן נון בניה היא מייסדת, מנכ"לית ובעלים של חברת EBN, המנהלת קרוב ל100 פרויקטים פעילים ברחבי הארץ. חברת EBN ניהלה, תכננה והקימה עשרות אלפי יח"ד ומיליוני מטרים של פרויקטי מסחר ומשרדים, מגדלים, קניונים, מעונות סטודנטים ואף מפעל מזון. קרוב ל- 10,000 יח"ד כבר נמסרו לאכלוס, המהווים מעל 2 מיליון מ"ר של מסחר ומשרדים מהפרויקטים הגדולים ומשמעותיים בארץ.  

בן נון בניה היא בוגרת בית הספר לאומנות בטורונטו במגמת תכנון סביבה (אדריכלות) בהצטיינות יתרה. בשנת 1996 כיהנה  כאדריכלית מתכננת במשרדי אדריכלים, ובהמשך בניהול פרויקטים וכסמנכ"לית הנדסה בחברות יזמיות. ב-2011 ייסדה את חברת EBN. 

בן נון בניה משאירה חותם בכל אחת יצירה שלה, והעשייה שלה לאורך השנים נגעה בחייהם של מאות אלפי אנשים, ויצרה עבורם סביבות חיים איכותיות.

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה בן נון בניה:
"כיום אני האשה היחידה שעומדת בראש חברת ניהול פרויקטים בהיקפים שאנחנו מנהלים. לצערי אני מסתכלת ימינה ושמאלה ורואה מעט מידי נשים בעמדות מפתח בתחום ההנדסה. אני מקווה, בענווה גדולה, שהדרך שלי מהווה הזמנה לנשים נוספות שרוצות לפרוץ בעולם ההנדסה והבינוי, יש מקום לעוד רבות וטובות". 

לצד הקריירה המשגשגת ושורת ההצלחות, בן נון בניה ממשיכה לפתח את עצמה, ליצור גם בשעות הפנאי שלה ולהיות בתנועה מתמדת: "אני רוקדת גאגא עם הרקדנים של בת שבע, אני משתתפת בסדנאות ניקוי רעלים וסדנאות נשימה באופן קבוע, אני שוחה פעמיים בשבוע, ולאחרונה התחלתי ללמוד רפואת תזונה בשיטת הרמב"ם באוניברסיטת ת"א. בנוסף, אני מתנדבת בעמותת ילדים בסיכוי. אני "מנביטה" את הבוגרים לאחר שיצאו מהצבא או שירות לאומי ומסייעת להם בהכוונה בחיים האזרחיים. זה נוער שחסר עורף משפחתי ואני משתדלת להיות דמות משמעותית עבורם, ותמיד וקודם כל, אני אשתו של גדי ואמא של ליה ודניאל. הם פרויקט חיי".

נגישות