קארן חרס ברנזון

בעלים משרד ברנזון ליווי דיירים בהתחדשות עירונית

קארן חרס ברנזון היא מייסדת משרד ברנזון המתמחה בליווי דיירים בהתחדשות עירונית, מעניק לבעלי הדירות את כל המידע הנדרש, מוביל אותם למתווה הנכון, בשקיפות ובמסירות. המשרד מלווה בעיקר פרויקטים של פינוי בינוי בכל רחבי הארץ. לאורך שנות פעילותה בענף, נבחרה חרס ברנזון כמנהלת פרויקט מטעם בעלי הדירות והצליחה להגיע לבחירת אנשי מקצוע, מכרז יזמים ולחתימת הסכם מחייב מול היזם הנבחר ברוב של מעל 80% בכ- 3 שבועות בממוצע לכל פרויקט. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה חרס ברנזון בשנת 2008 לאחר שאימה נפטרה, וחבר טוב של האם, משקיע בנדל"ן, פגש את חרס ברנזון בסיום מרתון ת"א והציע לה להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה חרס ברנזון:
"יציבות, אורך רוח ואינטלגנציה רגשית".

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה חרס ברנזון:
"כן בהחלט, דווקא בעולם פיקוח הבנייה מטעם בעלי הדירות צריך יותר נשים כי נדרשת עבודה הרגישה מול בעלי הדירות בעיקר בזמן המעברים". 

לצד קריירה מצליחה ומשגשגת, חרס ברנזון שומרת על איזון בין חיי פנאי פעילים, משפחה וקריירה: "קמים ב 3.00 בבוקר יוצאים 5 פעמים בשבוע לריצה שמסתכמת בכ- 100 ק"מ בשבוע ומתכוננים כל שנה למרתון. השנה אני מכוונת לאולטרמרתון. בתי בת ה-10 מתאמנת בנבחרת אולימפית ולכן החיים שלי מתחלקים ל- 60% התחדשות עירונית ו- 40% אמא לספורטאית אולימפית. 

נגישות