עו"ד אופיר כהן קוניוק

מייסדת כהן קוניוק ושות'

עו"ד אופיר כהן קוניוק היא מייסדת ובעלים של משרד עו"ד כהן קוניוק ושות', המתמחה בתחום המקרקעין ובליווי עסקאות שונות ומורכבות, בדגש על ליווי בעלי קרקע בעסקאות התחדשות עירונית. עו"ד כהן קוניוק פעילה בפורומים  של שולחנות עגולים לצמצום חסמים בתחום, מרצה מטעם מנהלות לשם הנגשת מידע לתושבים, ומספקת סיוע משפטי בהתנדבות לתושבים מטעם העיריות השונות. 

עו"ד כהן קוניוק ינקה את עולם הנדל"ן עוד בבית הוריה. בהמשך, שאפה לשלב בין עולם המשפט לעבודה עם אנשים, ועוד כטרום מתמחה  ליוותה את הדיירים בפרויקט פינוי בינוי הראשון בארץ – "אונו הירוקה". מאז, בשנים הרבות בהן היא פעילה בתחום הנדל"ן ליוותה פרויקטים רבים ברחבי הארץ, החל משלב התארגנות הדיירים ועד לסיום הפרויקט, וצברה שורה של הישגים בולטים ביניהם פרויקט שהסתבך ועלה בידיה לחלצו ולהוציאו לפועל ועוד. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן? משיבה קוניוק
"ראיית האדם לפני העסקה, היכולת להשאיר את האגו מחוץ לדלת, (לרוב), התמדה, נחישות שאפתנות, ריצה למרחקים ארוכים וניהול כל החזיתות במקביל."  

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה קוניוק:
"בוודאי וכמה שיותר. עיקר התחום הוא אנשים/ בעלי הזכויות ולרגישות שאשה מביאה איתה לתחום יש חשיבות גדולה ". 

כהן-קוניוק מודה שבתחילת הדרך, כשהייתה אימא טרייה ויתרה על חופשת הלידה הראשונה, אך בחופשת הלידה השנייה כבר למדה לנהל את זמנה ולאזן בין משפחה שממלאה אותה באנרגיה לבין קריירה שיש בה המון סיפוק, "אין מספיק זמן לכלום, אך מנסים לפנות זמן ולקבוע עוגנים כי כדי להעניק שרות טוב צריך לדעת להעניק גם לעצמנו".

נגישות