קרן דנון

בעלים קרן דנון פתרונות פשוטים בנדל"ן

קרן דנון היא מייסדת ומנהלת את קרן דנון פתרונות פשוטים בנדל"ן בע"מ ומתמחה בתחום ליווי וקידום תב"עות, תע"א, רישוי בניה, אישור תחילת עבודות, טפסי 4 ותעודות גמר בפרויקטים הגדולים במשק הישראלי. היא מביאה לתפקיד יצירתיות ואנרגיה ומוכיחה בכל יום את יכולותיה הגבוהות ומקצועיותה. דנון היא פורצת דרך בתפקיד מתמחה בסטטוטוריקה ורישוי בניה, ובימים אלו שוקדת למסד את התפקיד בחוק. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה דנון בלימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים, ובהמשך עברה התמחות אצל יוסי פישלר ז"ל. בהמשך כיהנה כמנהלת מרחב הרכשה ורישוי אתרים סלולריים באגף ההנדסה שבחברת פלאפון, שם למדה את דפוסי ההתנהלות של הרשויות, הוועדות וגורמי הרישוי. משם עברה לאגף הנכסים בחברת הריבוע הכחול נדל"ן, בה הייתה אמונה על איתור נכסים פוטנציאליים, בדיקת כדאיות כלכלית ועוד. דנון כאמור פיתחה את נישת המתמחה בתחום הסטטוריקה, ועסקה בהשבחת הקרקעות הגדולות והמאתגרות בתל אביב וסביבתה הקרובה: מתחם סמואל, סיטי גבעתיים, בית יורוקום ר"ג ועוד, והעמיקה בידיעותיה בהתנהלות מול הבירוקרטיה, חוק התכנון והבניה ותקנותיו לבוריו, תכנון הנדסי ועוד.

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה דנון:
"אף פעם לא אפשרתי לעובדה שאני אישה להיות מנוף או מכשול. אני לא מתפשרת על מקצוענות, חד וחלק. כישוריי הם כישורים של אשת מקצוע, זה לא קשור למגדר". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה דנון:
"היום יש יותר ויותר נשים בתחום הנדל"ן, גם בתפקידי מפתח נוספים: אדריכליות, מנהלות פרויקטים, מהנדסות וכדומה. יש לי מספר חברות טובות בתחום, ואני מאמינה שהן יהיו עוד כמה שנים מטאור בתחום הנדל"ן, ללא ספק מגיע להן והן יגיעו לזה". 

לצד ההצלחה בקריירה, דנון מודעת לחשיבות האיזון בין חיי הפנאי והמשפחה לקריירה: "חובה לפנות זמן לתחביבים ומשפחה. קודם כל אני מקדמת את עצמי בכל התחומים, האישי, המקצועי כולל קורסים להתפתחות אישית, כושר, טיפוח וכו', בילויים עם חברים טובים, וכמובן המשפחה היקרה שלי, שבלעדיה לא הייתי יכולה להצליח". 

נגישות