שרית אזולאי וחן טולדנו

בנק ירושלים

שרית אזולאי איטח מכהנת כמנהלת פיתוח עסקי בסקטור הנדל"ן בבנק ירושלים, במסגרת תפקידה היא אמונה על הפן השיווקי ועל גיוס של חברות גדולות ובינוניות, ומביאה לתפקידה מקצועיות רבה ופתרונות יצירתיים. אזולאי איטח חתומה על ניהול מספר רב של פרויקטים עם תיק מאוד מגוון הכולל את כל סוגי הפרויקטים מעסקאות מזומן, קומבינציה, פינוי בינוי ,תמ"א 38/1 וקבוצות רכישה. 

את תחילת דרכה בענף עשתה אזולאי איטח לפני כ-5 שנים, כרפרנטית בבנק ירושלים בו כיהנה במגוון תפקידים במשך שש שנים, לפני כחצי שנה קודמה לתפקידה הנוכחי – מנהלת פיתוח עסקי בסקטור. 

הסיפוק הכי גדול זה לראות אך עסקה של התחדשות עירונית נרקמת ויוצאת לפועל 

לדוגמא- היה לי לקוח חברה מאוד גדולה ומוערכת שהגיע אלינו לבנק עם עסקת פינוי בינוי כאשר לוחות הזמנים להריסת הבניין הייתה מאוד צפופה וכמעט בלתי אפשרית ובמשך שבועיים הצלחנו לאשר את העסקה ,להחתים את בע"ק וביום ההריסה להוציא את הערבויות . הייתה הירתמות מאוד גדולה מצד כל הצדדים הנוגעים לעסקה כדי שנוכל לעמוד בלוחות הזמנים 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה אזולאי איטח:
"למרות ששוק הנדל"ן מוכר בעיקר כשוק גברי, אני מאמינה שדווקא להיות אישה בתחום מהווה יתרון גדול. בתחום המימון ניתן לראות שיש לא מעט נשים בתפקידים בכירים, לנשים יש יכולות אנליטיות וירידה לפרטים טובה. האמרה שאישה יודעת לעשות כמה דברים בעת ובעונה אחת נכונה בעיני ועוזרת במצבי עומס". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה אזולאי איטח:
"בעולם המימון  יש יחסית הרבה נשים בתפקידים בכירים אבל דווקא הייתי רוצה לראות יותר נשים בעיקר בעולם היזמות, ששם המין הגברי עדיין שולט". 

לצד הקריירה המשגשגת ומלאת ההצלחות, אזולאי איטח מודעת לחשיבות האיזון קריירה-משפחה-חברים-פנאי: "במעט הזמן שנשאר אז קודם כל משפחה וחברים, אנחנו מאוד אוהבים לטייל בארץ ובחו"ל". 

חן טולדנו
מנהלת צוות ייזום פרויקטים, סקטור הנדל"ן בבנק ירושלים.
חן טולדנו מכהנת כמנהלת צוות ייזום פרויקטים בסקטור הנדל"ן בבנק ירושלים, במסגרת תפקידה היא אמונה על ניהול צוות אשר מקבל את הפרויקטים היזמיים החדשים, הכוללים מנעד רחב של לקוחות ופרויקטים, ניתוח הלקוח והעסקה, ניהול משא ומתן מול הלקוח, היזם ובעלי הקרקע, עד לחיתום הפרויקט. טולדנו חתומה על ליווי עסקאות גדולות ומורכבות עם בעלי קרקע רבים ומקרים משפטיים מאתגרים

את תחילת דרכה בענף עשתה טולדנו לפני כ-5 שנים, בסקטור הנדל"ן בבנק ירושלים בו היא מכהנת בתחום המימון מזה 10 שנים. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה טולדנו:
"מעבר להתמודדות עם לחצים ויכולת מעולה לעבוד עם ריבוי ממשקים, יש בנשים יצירתיות גדולה שנותנת מענה לדברים המורכבים והמיוחדים שאנחנו פוגשים המון בנדל"ן. בפרט בתחום המימון, נשים הן מאוד אנליטיות". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה טולדנו:
"לגמרי, נשים הן כוח. כבר היום רואה המון נשים בתחום. בצוות שלי כולן נשים, וגם בסקטור הנדל"ן שלנו הרוב הוא רוב נשי, חזק וסופר מקצועי". 

לצד הקריירה המצליחה, טולדנו מוצאת זמן לדברים נוספים החשובים בחייה: "אוהבת מאוד לבשל ולארח, אני משפחתית מאוד". 

נגישות