מיכל זאדה

סמנכ"ל נכסים, אקרו נדלן

מיכל זאדה מכהנת כסמנכ"לית נכסים בחברת אקרו נדל"ן. מיכל זאדה אמונה על ניהול נכסים בהיקפים של מאות אלפי מ"ר, מתהליך בחינת הכדאיות להקמת הבניין, עבודה מול האדריכלים  בהיבטים התכנוניים המשפיעים על השיווק, בניית התמהיל, שיווק הפרוייקט, ניהול המשא ומתן המסחרי והמשפטי ועד אכלוס וניהול הבניין. 

את תחילת דרכה בענף עשתה זאדה לפני 28 שנים, מייד בתום השירות הצבאי, עת כיהנה בתפקיד אחראית מערכת ניהול נכסים בחברת אפריקה ישראל, במקביל סיימה שני תארים, והתקדמה בתפקידים בארגון. לאחר 8 שנים באפריקה ישראל עברה מיכל זאדה לעופר השקעות שבו כיהנה בתפקידים בכירים במשך 17 שנים ולפני שלוש שנים הצטרפה לחברת אקרו נדל"ן לתפקידה הנוכחי – סמנכ"לית נכסים. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה זאדה:
"התכונות הן לא רק לעולם הנדל"ן, אלו תכונות שמשרתות אותי בהמון תחומים בחיים,  אני אדם אופטימי, בעלת התלהבות מדבקת שאוהבת את האתגר במפגש עם אנשים חדשים, מתחברת בקלות ורוקמת קשרים משמעותיים עם גורמים רבים". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה זאדה:
"ראשית יש הרבה נשים בעולם שלי, נדל"ן מניב, וזה כל כך כייף, יש סביבי המון קולגות מוכשרות שאנו מתייעצות אחת עם השנייה". 

לצד קריירה משגשגת זאדה דואגת לאזן בין הקריירה לעולמות הפנאי וחיי המשפחה. "אני דואגת תמיד לפנות לכך זמן. ראשית אני מתאמנת מוקדם בבוקר, כך שמס' פעמים בשבוע היום שלי מתחיל באימון ספורט. הילדים שלי גדולים יחסית וחלקם מחוץ לבית, על כן דואגת למפגשים יזומים וחוויות משותפות איתם ויש לי דייט שבועי שסגור ביומן עם בעלי – זו הדרך לשמור על איזון בחיים". 

נגישות