עו"ד בת-אל עובדיה

שותפה ומנהלת במחלקת הנדל"ן משרד DTKG&G

עו"ד בת-אל עובדיה היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב וכיום היא מכהנת כשותפה ומנהלת מחלקת הנדל"ן במשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'. עו"ד עובדיה מתמחה בתחום ההתחדשות עירונית בייצוג בעלי דירות בפרויקטים רבים ברחבי הארץ, החל משלב ההתארגנות ועד להשלמת הפרויקט ולרישום הזכויות על שם בעלי הדירות, וכן, מעניקה ליווי משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו לרבות עסקאות נדל"ן מורכבות, קבוצות רכישה, הסכמי קומבינציה, הסכמים עם קבלנים וספקים, הסכמי שיווק, הליכי מימון, ליווי בנקאי, רישום ועוד. 

את תחילת דרכה בתחום הנדל"ן עשתה עו"ד עובדיה בשנת 2012 במשרד ש. בירן ושות', שם התמחתה ובהמשך עבדה כעו"ד מן המניין במחלקת הנדל"ן במשך כ-4 שנים. ב- 2016 הצטרפה למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', ולפני כשנה התמנתה לשותפה במחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית במשרד ומנהלת מחלקת הנדל"ן. בשנים שבהן היא פעילה בעולם הנדל"ן, עו"ד עובדיה צברה ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של עסקאות נדל"ן בהיקפים גדולים ובייצוג בעלי דירות בפרויקטים רבים של התחדשות עירונית. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן? משיבה עו"ד עובדיה:
"לנשים יש ראיה רחבה וחשיבה יצירתית, לצד הרבה סבלנות, הקשבה ויכולת להכיל – תכונות שהן חשובות מאוד בייצוג עסקאות נדל"ן בכלל ובייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית בפרט". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקידים בכירים בענף, משיבה עו"ד עובדיה:
"הייתי שמחה לראות יותר נשים בעמדות מפתח ובתפקידים בכירים בתחום הנדל"ן ואני חושבת שבשנים האחרונות רואים יותר ויותר נשים בעמדות מפתח אך עדיין מדובר בתחום שהוא לרוב גברי. אני מאמינה שאין דבר העומד בפני הרצון, וזה תקף גם לנשים וגם לגברים – עם יכולת, כישרון ועבודה קשה אפשר להגיע רחוק ולהגשים חלומות". 

על אף שעשייתה המקצועית תובענית, וייצוג בעלי דירות בפרט דורש נוכחות וזמינות מלאה בעיקר בשעות הערב, עו"ד עובדיה עדיין מוצאת זמן לשלב בין חיי המשפחה וכן להתמיד בספורט, לרקוד ולנגן על פסנתר, ובכך לאזן בין הקריירה המצליחה, הגוף והנפש. "המצפון שלנו, כנשים, תמיד יעבוד שעות נוספות ותמיד יהיו רגשות "אשם", אבל אני משתדלת בסופו של יום להוות דוגמה אישית לבנותיי, ורואה כיצד הן גדלות עם ערכים של מצוינות בשילוב כבוד הדדי, יושרה ואנושיות". 

נגישות