עו"ד שיר טורם-הספרי

מומחית למיתוג ערים ונדל"ן

עורכת הדין שיר טורם-הספרי היא מומחית למיתוג ערים ונדל"ן, ואמונה על קידום ומיתוג ערים, שכונות, מתחמי תעסוקה, מסחר, נדל"ן בכלל והתחדשות עירונית בפרט, כאשר עיקר התמחותה הוא בפריפריה. עו"ד טורם-הספרי חתומה על מיתוג של למעלה מ-40 רשויות מקומיות במרכז ובפריפריה, ביניהן, לדוגמה, עכו, שהייתה בעלת דימוי של עיר פריפריאלית שולית הפכה באמצעות מיתוג מוצלח ל"דוברובניק הישראלית" – עיר השוכנת למרגלות חוף ים ייחודי הנהנית מנכסי היסטוריה ותרבות בני אלפי שנים כמו גם ממגוון תרבותי ואתני יוצא דופן. בנוסף, עו"ד טורם הספרי מתמחה בתחום המגזרי – מיתוג רשויות ערביות ודתיות, תוך מתן דגש לאוכלוסייה הטרוגנית בערים מעורבות בפריפריה וכן במרכז, דוגמת גבעת שמואל. כמו כן, טורם-הספרי פועלת למיתוג וקידום אזורי תעסוקה ומסחר, ביניהם, אזור התעסוקה של נתניה, פארק תעסוקה נ.ע.מ במועצה האזורית שדות נגב, השלישי בגודלו במדינת ישראל ועוד.

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה שיר טורם-הספרי כמנהלת שיווק בפרויקטים נדל"ניים מובילים  דוגמת פרויקט  TLV של גינדי השקעות, ובהמשך כיהנה כשותפה ויועצת אסטרטגית במרכז הבנייה הישראלי. 

שמה של שיר יצא לפניה, וראשי ערים ומועצות מקומיות פנו אליה לקבלת ייעוץ תדמיתי ושיווקי וכך התמקצעה והפכה לממתגת ערים ונדל"ן. 

במרוצת השנים נחשפה עו"ד טורם-הספרי לסינרגיה שבין עולם הנדל"ן לעולם המוניציפאלי והפכה לחלוצת היזמות השיווקית בענף הנדל"ן לקידום ערים, שכונות ומרכזי תעסוקה ומסחר בישראל.

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה עו"ד טורם הספרי:
"אין כל שוני בין גברים לנשים בכל הקשור לעולם הנדל"ן, ובכלל, ואינני רוצה שום פריבילגיה בזכות היותי אשה. ברור, שאם אדם ניחן בהופעה חיצונית מרשימה, דיבור רהוט וממוקד, יצירתיות וראייה רחבה יש לכך יתרון משמעותי ברור, שאינו קשור למגדר שלך". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה עו"ד טורם הספרי:
"בהחלט הייתי רוצה לראות עוד ועוד נשים בתפקידים בכירים בענף הנדל"ן הפרטי ובמשק הישראלי בכלל". 

לצד הקריירה המשגשגת, עו"ד שיר טורם-הספרי דואגת לאזן בין עיסוקה המקצועי לחיי המשפחה והפנאי: "הפעילות היזמית שבה אני עוסקת היא חלק אינטגרלי מאורח החיים שלי המשלב משפחה, חברים ותחביבים, כך שתודה לאל יש זמן להכל". 

נגישות