מייזי אשוש

סמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות בלידור אנרגיה

מייזי אשוש מכהנת כסמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות בלידור אנרגיה. במסגרת תפקידה היא אמונה על מינוף, גידול והתפתחות החברה, שיתופי פעולה, שימור לקוחות, שיווק ומכירות של גנרטורי חירום וחדרי גנרטורים, במות הרמה, מלגזות ועגלות תאורה, ושיווק דלקים ושמנים לכל רחבי הארץ . במהלך שנות פעילותה, אשוש הגיעה להישגים משמעותיים וסגירת עסקאות גדולות. 

אשוש היא בת למשפחת קבלנים, אביה ז"ל הקים את העסק וכולם המשיכו את דרכו. אשוש ניסתה כיוונים שונים, ועבדה בהייטק במשך כעשור, חלק מהזמן ברילוקיישן בניו יורק, לאחר שחזרה ארצה, הצטרפה למפעל המחזור המשפחתי הממחזר ברזל, עץ, פלסטיק, בטון ופסולת בניין שייסדה אימה, ומינפה אותו לתחומים נוספים כמו בנייה ירוקה, טופס התקשרות מאתר מורשה, ביצוע של עבודות פיתוח, הריסות, חפירות ודיפון, חברת הובלות, תצוגות אופנה מבגדים ממוחזרים, מכירה של חומרים ממוחזרים ועוד. 

לשאלה מהן התכונות שאישה מביאה לעולם הנדל"ן, משיבה אשוש:
"קלאסיות ואלגנטיות, ייחוד, עדינות, הבנה, יושרה ושמירה על עסקיות ומקצועיות. להישאר אישה קלאס בעולם גברי, להפגין עסקיות נחישות ועניין". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה אשוש:
"הייתי רוצה לתת לנשים להכנס לתחום או לכל תחום שיבינו שהקסם זה תעוזה, כל אחת יש לה את הייחוד שלה, והיא יכולה ללכת עם זה בגדול, להתכחש לרחשי רקע, לאנשים לא מאמינים ומורידים, לכי עם הלב ההרגשה החלום, כולנו בני אדם, כולם אנושיים לא להתרגש להיות מי שאת ובגדול לפרוץ". 

 לצד הקריירה המוצלחת, אשוש דואגת לשמור על איזון בין חיי משפחה, תחביבים וניהול קריירה:
"אני רוכבת על סוסים, נמצאת בפרדסים עם הכבשים, מכורה לים, ריקודים, ספורט מאתגר ואקסטרים. זכיתי לשמור שבת וביום הזה זה אני נטו עם המשפחה היקרה שלי, אוכלת טוב , ישנה טוב, מודה על כל הטוב הזה, מנותקת לחלוטין מהחומר, נטו רוחניות, ומתמלאת אנרגיות לשבוע חדש". 

נגישות