אלונה מור

סמנכ"לית תפעול, אקרו נדל"ן

אלונה מור מכהנת כסמנכ"לית תפעול בחברת אקרו נדל"ן. במסגרת תפקידה היא אחראית לפיתוח מערכות המידע בחברה, מסייעת לשיפור תהליכים עסקיים בחברה, מנהלת מערכת בקרה על הפרויקטים המנוהלים, ופועלת להטמעת מערכות חדשנות בחברה ועוד.
מור היא בעלת קריירה מרשימה ועניפה בעולם הנדל"ן במהלכה צברה נסיון רב בהתנהלות אל מול גופים ציבוריים ורשויות התכנון, בקיאות בנהלי רמ"י, ובאופן קידום העסקאות מולה, עריכת הסכמים מול רשות מקומיות, ניהול מחזור חיים מלא של עשרות נכסים, הליכי רישוי וסטטוטוריקה ועוד. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה מור בשנות ה-20 המוקדמות שלה, בחברת היעוץ "מרטנס הופמן", שעשתה פרויקט טיוב נתונים לרמ"י. במקביל ללימודיה האקדמאיים, רמ"י צירפו את מור לשורותיהם, והיא נבחרה להיות העוזרת המקצועית של מנהל המחוז דאז, ירון ביבי ז"ל. בשנת 2000 נקראה לכהן כעוזרת בכירה למנכ"ל רמ"י, במשך 6 שנים, ובמקביל למדה שמאות מקרקעין ובהמשך משפטים. מור נבחרה לכהן כמנהלת הנכסים של חברת דואר ישראל וגולן טלקום, ובשנים האחרונות היא מכהנת כסמנכ"לית תפעול בחברת אקרו נדל"ן. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה מור:
"יכולת לעבוד בשיתוף פעולה, הקשבה, התייעצות, שיקול דעת, וביצוע מספר תהליכים ופעילויות במקביל. עולם הנדל״ן הוא עולם מאוד גברי ומלא באגו, והנשים נותנות לו נופך יותר שקול ורגוע". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה מור:
"בוודאי. נשים הינן מנהלות טובות מאוד, בעלות יכולת ניתוח גבוהה, שיקול דעת, ועבודה בצוות. אני מקווה שיותר ויותר נשים יתקדמו במקום עבודתן ויגיעו למשרות בכירות, ואני מאוד שמחה שבאקרו נדל"ן הרבה נשים מאיישות תפקידים בכירים בארגון ותורמות להישגי החברה". 

לצד הקריירה המשגשגת שהיא מתחזקת, מור מצליחה לאזן בין קריירה, צריכת תרבות, וזמן עם המשפחה. "ראשית, העבודה מהווה עבורי גם תחביב, כי זה משהו שאני מאוד אוהבת לעשות, והיא מאתגרת אותי. שנית, אני מוצאת זמן לדברים החשובים לי, הכל הרי עניין של סדרי עדיפויות – אני אוהבת אומנות ולכן הולכת לתערוכות, מופעי מחול, והכי אוהבת מוזיקה, רואה הרבה הופעות, ובצעירותי אפילו הייתה לי להקת רוק..

נגישות