קרולין עובד

בעלים קרולין עובד יעוץ מס ומיסוי מקרקעין

"לא משנה במה תבחרי לעסוק, ככל שתהי מעולה במה שאת עושה ותתמקצעי – ההצלחה תגיע וכך אני מלמדת גם את בנותיי."

קרולין עובד הינה יועצת מס ויועצת משכנתאות, ובעלת משרד המעניק שירותי ייעוץ מס לעסקים קטנים ובינוניים ופתרונות מיסוי מקרקעין לרוכשי ומוכרי נדל"ן.
היא מיועצות המס הראשונות בארץ העוסקות במיסוי מקרקעין, עם קריירה ארוכה בת 22 שנים, שמעניקה לה היכרות מעמיקה עם התחום, כמו גם ניסיון עשיר וידע רב.
במסגרת שירותיה, מעניקה עובד מטריה רחבה של שירותי ייעוץ מס ומתמחה בהחזרי מס שבח בגין עסקאות מקרקעין.
היא יועצת מס מוסמכת וסטודנטית למשפטים. 

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"'עדיף להצטער על משהו שעשית מאשר על משהו שלא עשית'. אני מנסה לתפוס בשני ידיים הזדמנויות שמגיעות אליי בחיים ואף לייצר כאלה, גם אם לפעמים זה מאתגר ולא פשוט עבורי. אני עושה זאת מתוך הבנה שבסופו של יום זה מביא לי אושר וסיפוק גדול. כשאני יורדת מהבמה ואנשים ניגשים ומפרגנים ואומרים שגרמתי להם להתעניין במיסוי או לראות שבשעה עשר בלילה אנשים עוד יושבים בזום לשמוע את מה שיש לי להגיד – זה סיפוק אדיר שמגיע עם הרבה אדרנלין."

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה קרולין עובד: "בילדותי היה לי חלום להיות שחקנית. הורי אמרו שזה תחביב לא מקצוע. לימים הבנתי שלא משנה במה תבחרי לעסוק, ככל שתהי מעולה במה שאת עושה ותתמקצעי – ההצלחה תגיע וכך אני מלמדת גם את בנותיי .
היום אחרי שבחרתי את המקצוע שלי לחיים הבנתי שאת הבמה בהבימה החלפתי בבמות שבהן אני מרצה בפני לשכת עורכי הדין, מתווכים, יועצי משכנתאות, שמאים  או יועצי מס. זאת הבמה שלי וזה הקהל שלי.
אז מה הדבר הבא בתור? לגמרי טלוויזיה."

נגישות