קארן חרס ברנזון

בעלים ברנזון ליווי דיירים בהתחדשות עירונית

"ערי הפריפריה הן החשובות ביותר בהתחדשות עירונית והן גם האתגר הגדול ביותר."

קארן חרס ברנזון הינה בעלים ומנכ"לית של משרד ברנזון ליווי דיירים, העוסק בניהול מיזמי התחדשות עירונית מטעם בעלי דירות.
היא נחשבת לאחת מחלוצות תחום ליווי הדיירים, כאשר בשנת 2008 החלה לראשונה ללוות דיירים בפרויקט של תמ"א 38 בהרצליה, ומאז היא ליוותה ומלווה עשרות  פרויקטים של התחדשות עירונית, שמחציתם כבר אוכלסו.
בשנים האחרונות, בעקבות השינויים בתחום החקיקה והנחיות הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, מלווה משרדה של חרס ברנזון בעיקר פרויקטים של פינוי בינוי בהיקפים גדולים במרכז הארץ ובפריפריה, כמו גם פרויקטים מורכבים של תמ"א 38.
הידע הרב שצברה והניסיון המקצועי המוכח, הפכו את קארן חרס ברנזון לאוטוריטה בתחומה והיא מרבה להרצות ולהשתתף בפאנלים שונים.
קארן חרס ברנזון היא בעלת תואר ראשון בניהול ולימודי משפט בתחום הפלילי

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה קארן חרס ברנזון: "החזון הגדול שלי הוא לקדם התחדשות עירונית בפריפריה בשכונות גדולות עם פיתוח מסחר וקניונים  כי זהו מודל חברתי – כלכלי וכולם נהנים ממנו. ערי הפריפריה הן החשובות ביותר בהתחדשות עירונית והן גם האתגר הגדול ביותר הן מבחינת כדאיות כלכלית והן מבחינת נגישות תחבורתית ופיתוח אזורי מסחר ותעסוקה. מניסיוני, יש בפריפריה בעלי דירות שמעוניינים בהתחדשות עירונית, וצריך להנגיש להם את המידע ולשים דגש גם על אזורים אלו".

משפט מפתח מעורר השראה לחיים?
"אני תמיד משווה פרויקט פינוי בינוי לריצת מרתון. במרתון לעיתים אני נתקלת בקיר לקראת הקילומטר ה- 36 אני לא עוצרת ולא מוותרת. כך גם בפרויקטים של פינוי בינוי כשיש את הידע והפתרונות הנכונים והיצירתיים אין מכשול שאי אפשר להתגבר עליו."

נגישות