נרקיס רחמימוב

בעלים ומנכ"לית של חברת נדל"ן ובינוי

נרקיס רחמימוב הינה בעלים ומנכ"לית של חברת נדל"ן ובינוי, המתמחה בניהול וייזום פרויקטים של התחדשות עירונית עבור בעלי דירות, ניהול וארגון בעלי הדירות תוך מתן ייעוץ משפטי לדיירים, וכן ליווי הדיירים מתחילת הפרויקט דרך כל שלבי התהליך ועד סיומו. 

את החברה שבבעלותה הקימה רחמימוב לפני כעשור, לאחר שעזבה את משרתה כמנהלת משרד עו"ד ופנתה לקריירה עצמאית בתחום ניהול וליווי דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית. בתוך זמן קצר הפכה נרקיס רחמימוב לאחת השחקניות הבולטות בתחום, והיא מקדמת כיום 15 מתחמי פינוי בינוי ברחבי הארץ, בהיקף של כ- 1,000 בעלי דירות וכ- 5,000 יחידות דיור. 

אחד מהישגיה הבולטים ארע בשנת 2020, כאשר ליוותה דיירים בפרויקט פינוי בינוי שכלל 3 בניינים קיימים בשטח של 1.8 דונם שתוכננו למגדל מגורים אחד. שינוי במדיניות העירייה, שהצהירה על כוונתה לעודד פרויקטים רק במתחמים בשטח של מינימום 4 דונם, הוביל אותה לאגד את המתחם כולו לפרויקט אחד בשטח של כ- 15 דונם.
נרקיס רחמימוב היא בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה נרקיס רחמימוב: "יש לי לא מעט חלומות קטנים וגדולים, הגדול ביותר הוא להיות אימא, וכרגע בשלב הזה של החיים – לכתוב ספר שיהיה מורה דרך לאנשים שרוצים ליזום פרויקטים בפינוי בינוי ואיך לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר. יחד עם זאת להיות אישה שהיא רבת השפעה על חייהם של אנשים רבים."

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"בן אדם מתכנן תוכניות, ואלוהים למעלה צוחק." תוכניות אף פעם לא היו חקוקות באבן, אך יחד עם זאת –  אל תסעו ללא יעד ברור. תתמקדו ותכננו לטווח ארוך כבר משלב הבחירה במה לעסוק, וזכרו האי-ודאות וחוסר היכולת לחזות את העתיד, ימשיכו ללוות אותנו תמיד. אלא ששתי מסקנות אני מרשה לעצמי להסיק מתוך הדברים: האחת, שרק עם צניעות ואנושיות הצלחתי והשניה – להאמין באמונה שלמה בכל מה שקורה וכל מה שעושים לטובה הוא וודאי." 

נגישות