תמיר לולו

 | 

סמנכ"ל שיווק ומכירות אפריקה ישראל מגורים

תמיר לולו מכהן כסמנכ"ל שיווק ומכירות באפריקה ישראל מגורים. לענף הנדל"ן הגיע באקראי בשנת 1999, כאשר היה סטודנט למתמטיקה ומדעי המחשב, והתבקש לעזור זמנית במכירות בחברת שיכון ובינוי בראשון לציון, מאז לולו התאהב בתחום והתקדם בחברת שיכון ובינוי, תחילה בתפקידי בק אופיס, משם עבר לשיווק פרויקטים, ולבסוף מונה למנהל האזור הצעיר ביותר בחברה. ב-2007 מונה לסמנכ"ל שיווק בחברה היזמית מ. אביב מפעלי בניה, שם הוביל מיתוג מחדש של החברה והרחיב את פעילותה. לאחר כתשע שנים המשיך לחברת אפריקה ישראל מגורים, בה מילא מגוון תפקידים, החל ממנהל נכסים מניבים ועד מנהל מכירות ארצי. בשנתיים האחרונות עבר לכהן בתפקידו הנוכחי.

על מיקוד המכירות של החברה בשנים האחרונות, אומר לולו:
"פעילותנו מתפרסת על פני שלושה אזורים מרכזיים בארץ, עם דגש על התחדשות עירונית ופרויקטים מורכבים: ירושלים – בה אנחנו מובילים מספר פרויקטי התחדשות משמעותיים בעיר. בקרית יובל, אנו מקדמים פרויקט של כ-200 יח"ד. אך הכותרת שלנו בירושלים היא ללא ספק פרויקט SOHO – מתחם מרהיב של כ-1,000 יח"ד ב-5 מגדלים, הממוקם על פארק אלמליח במורדות שכונת קטמונים, זהו חלק מקריית ספורט וחינוך חדשנית בעיר.
מרכז הארץ – בתל אביב אנו ממשיכים להוביל את התפתחות העיר. פרויקט הדגל שלנו – DUO יחד עם סמל צפון, מביאים כ-900 יח"ד יוקרתיות לצפון העיר. במקביל, אנו מקדמים מספר פרויקטי התחדשות עירונית במרכז העיר, כמו בלוך 39-41 וז'בוטינסקי 39-41. בשכונת הדר יוסף, פרויקט שדרת פרנקפורט מוסיף כ-180 יח"ד נוספות. בגבעת שמואל, אנו מפתחים שכונה חדשה של 700 יחידות דיור בחלק הצפוני של העיר, המשלבת מגורים ומסחר.

בנתניה, אנו מובילים פרויקט התחדשות עירונית מרשים בשכונת נורדאו, הכולל 4 מגדלים בני 20 קומות עם כ-500 יח"ד, לצד מגדל ייחודי נוסף של 126 יח"ד עם 4 דירות פרטיות בכל קומה. בהרצליה, אנו בתהליכי תכנון של מתחם אולפני הרצליה המיתולוגי, ומקדמים פרויקט התחדשות במתחם הכוזרי. בנוסף, באזור אנו מתכננים מתחם של כ-400 יח"ד באזור מגדלים, בשילוב בנייה מרקמית ומסחר, בסמוך לקריית חינוך ופארקים המשקיפים לפארק אריאל שרון.
צפון: בחיפה, אנו מובילים פרויקטי התחדשות בבת גלים (כ-400 יח"ד) ובבית אליעזר (כ-700 יח"ד). כמו כן, בנשר אנו מקימים רובע חדש של 2,000 יח"ד, הכולל מסחר, תעסוקה ומבני ציבור. בקרית אתא, אנו מפתחים שכונה חדשה בגבעת הכלניות עם כ-570 יח"ד. פעילות זו משקפת את המיקוד שלנו בפרויקטים מורכבים ורחבי היקף, תוך שילוב של התחדשות עירונית, בנייה חדשה, ויצירת מרחבים עירוניים משולבים הכוללים מגורים, מסחר ותעסוקה." 

לשאלה כיצד מייצרים פתרונות בתקופות של משבר בענף הנדל"ן, משיב לולו:
"בתקופות משבר אנו מתמקדים בעיקר בפתרונות מימוניים יצירתיים. אנו מציעים סבסוד הלוואות לתקופות ארוכות או קצרות, בהתאם לצרכי קהל היעד. המטרה העיקרית היא להעניק תחושת ביטחון לרוכשים בעסקה הכלכלית. זה כולל גידור מחירים להצעת יציבות למרות תנודות השוק, תנאי תשלום גמישים המותאמים ליכולות הרוכשים, ועבודה עם גופים פיננסיים להצעת מסלולי מימון אטרקטיביים. החוזק והמוניטין של חברה כמו אפריקה ישראל מעניקים ביטחון רב לרוכשים. האיתנות הפיננסית שלנו מבטיחה שנוכל לעמוד בהתחייבויותינו גם בתקופות מאתגרות. אנו מתחייבים לספק את הדירות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות על איכות, גם בעתות משבר." 

על התחזית לשנים הקרובות, אומר לולו: "שוק הנדל"ן בישראל ימשיך להיות הקטר המוביל של המשק הישראלי. אנו צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות בטווח הארוך, בעיקר בשל מיעוט התחלות בנייה חדשות ועלויות גבוהות של חומרי גלם, במיוחד מחירי הקרקע.פרויקטי התחדשות עירונית צפויים לפרוח ולהוביל את שינוי פני הערים בעשור הקרוב. זאת בשל העלויות הגבוהות של קרקעות חדשות והמחסור בקרקעות זמינות במרכזי הערים.במקביל, אנו צופים הרחבה של אזורי הביקוש מחוץ למרכז הגיאוגרפי המסורתי של גדרה-חדרה. זאת כתוצאה מחיפוש אחר מחירי דיור נגישים יותר למשפחה הישראלית הממוצעת.בסיכום, אנו מצפים לשוק דינמי ומתפתח, עם דגש על חדשנות בפתרונות דיור והתאמה לצרכי האוכלוסייה המשתנים."

נגישות