עירון בציר

 | 

סמנכ"ל שיווק ענב נדל"ן

עירון בציר מכהן כסמנכ"ל שיווק בענב נדל"ן. את תחילת דרכו המקצועית בעולם הנדל"ן עשה בציר לפני כ-20 שנה, כאיש מכירות באתרי נדל"ן בשטח. עם השנים התקדם והגיע לתפקיד סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת שיווק נדל"ן גדולה. בשנים האחרונות עבר לכהן בענב נדל"ן, חברה יזמית המתמחה בהתחדשות עירונית, כסמנכ"ל שיווק ומכירות. 
על מיקוד המכירות בשנים האחרונות, אומר בציר:"בשנים האחרונות חברת ענב נדל"ן פעילה במרכז הארץ, בדגש על אזורי ביקוש בערים כמו תל אביב, רמת גן, קריית אונו, כפר סבא ונתניה, בהן זיהינו בשנים האחרונות ביקושים משמעותיים. כיום, אנחנו מקדמים אלפי יחידות דיור במרכז הארץ עם דגש על התחדשות עירונית, פרויקטים גדולים ומתחמים. אנו מאמינים כי התחדשות עירונית היא העתיד של מדינת ישראל על אחת כמה וכמה באזור המרכז הצפוף".

לשאלה כיצד מייצרים פתרונות בתקופות של משבר בענף הנדל"ן, משיב בציר:

"מאז השביעי באוקטובר, מדינת ישראל עוברת תקופה מאתגרת של מלחמה שמביאה איתה גם אי וודאות. המשך הבנייה הישראלית,  היא מבחינתנו קריאה לדגל ואקט פטריוטי. עם כל הטלטלה והקושי היומיומי שעוברת המדינה והכלכלה שלנו, אנו מחויבים במציאת פתרונות על מנת לייצר סוג של ביטחון עבור הרוכשים שלנו בזמנים מאתגרים אלו. הרוכש הפוטנציאלי זקוק לביטחון בתהליך רכישת הדירה ואנחנו מספקים לו את אותה תחושת ביטחון בדמות הגמישות המירבית שניתן לספק בשוק. החל מרכישת דירה על הנייר, הטבות מימוניות 90-10 \ 80-20, פטור ממדד תשומות הבניייה ועוד".

על התחזית לשנים הקרובות, אומר בציר: "בשנים הקרובות, באופן כללי, אנו נראה ביקושים קשיחים ומחירי נדל"ן שעולים בשילוב התחלות בנייה הולכות ופוחתות. לכן, צריך להגיד, שיש כאן הזדמנות בתקופה הנוכחית ללכת ולרכוש דירה. הרי אם יש דבר שלמדנו בשנים האחרונות בין אם מדובר בקורונה או במלחמה, זה שמי שיש לו דירה בישראל – יש יתרון על אחרים ומול הבנקים. לעומת אותו אחד ששוכר דירה ו"מחכה לרגע הנכון" לרכוש, רגע שתמיד נגמר בעלות גבוהה יותר במדינה שלנו. מבחינת ענב נדלן, אנחנו עומדים לקדם בשנה-שנתיים הקרובות בין 3-5 אתרים נוספים ביהוד, בקעת אונו, תל אביב וחדרה. כאשר מרב הפרויקטים נחשבים פרויקטים גדולים בסדר גודל של 200 עד 300 יחידות בפרויקט. הפרויקט בחדרה על הים הינו "מגה פרויקט" בו ישווקו 1,300 יחידות דיור".

נגישות