דן גינגיס

 | 

סמנכ"ל שיווק אקרו נדל"ן

דן גינגיס מכהן כסמנכ"ל שיווק בחברת אקרו נדל"ן. גינגיס הוא בוגר לימודי MBA במנהל עסקים ב-INSEAD  שבצרפת. לאחר רילוקיישן לבודפשט הונגריה, שם מילא מספר תפקידי ניהול בתחומים שונים, חזר ארצה בשנת 2010 והשתלב בתחום הנדל"ן הישראלי, תחילה כסמנכ"ל בחברת אלדר שיווק פרויקטים, משם עבר לחברת אפריקה ישראל ובשנתיים האחרונות גינגיס הוא חלק מצוות ההנהלה של קבוצת אקרו. 

על מיקוד המכירות של החברה בשנים האחרונות, אומר גינגיס:
"בשנים האחרונות עיקר הפעילות מתמקד באזורי הביקוש בגוש דן, בדגש על העיר תל אביב. רבים מהפרויקטים שיוצאים לשיווק לאחרונה הם בתחום ההתחדשות העירונית, שהוא תחום מאד פעיל בעיר שממשיך לתפוס תאוצה. בין הפרויקטים הבולטים: משה שרת, מרים החשמונאית, ויצמן, מתחם המגורים בזל בצפון העיר ופרוייקט אקרו בשדרה הממוקם בדרום העיר לאורכן של שדרות ירושלים. לחילופין, ההתמקדות בעיר יכולה לבוא בצורה של פרויקטים יזמיים המשלבים עירוב שימושים בלב העיר, כדוגמת מגדל מאזה במתחם יצחק שדה החדש. חשוב להבין, שההסתכלות שלי, כמו גם של אקרו, היא על שכונה, מתחם או איזור שלם ולא על הפרויקט הבודד. במתחם יצחק שדה אנו פעילים ב-8 מתוך 14 המגדלים המתוכננים במתחם. מדובר בהיקף חסר תקדים של כ- 800 דירות ובפרוייקטי תעסוקה המסתכמים בכ- 150,000 מ"ר". 

לשאלה כיצד מייצרים פתרונות בתקופות של משבר בענף הנדל"ן, משיב גינגיס: "בראש ובראשונה, מקשיבים ללקוח ושמים את הצרכים שלו במרכז. מורידים את חסמי הכניסה בעזרת תנאי תשלום שמותאמים לצרכים המסוימים של הלקוח. במקרים רבים ניתן להעזר בבנקים, החכמה היא לשלוט באפשרויות הקיימות ולדעת להתאים אותן ללקוחות בתפירה אישית ומדויקת. 

בראיה עתידית, ככל שהתנאים הגיאופוליטיים יאפשרו, אני צופה פעילות יציבה מלווה בעליית מחירים מתונה. אני צופה תנופת התפתחות משמעותית במרכז העיר המזרחי עד האיילון, כמו גם דרום העיר כולל האזורים הדרומיים של יפו".  

נגישות