זוסמנוביץ ושות' עורכי דין

כתובת  מצדה 7, בני ברק

טלפון  03-5353653

אתר אינטרנט  www.z-s-law.com

ציון 375

משרד מוביל בייצוג דיירים עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות וגופי התכנון.

הנהלת החברה

עו"ד אלעד זוסמנוביץ

מייסד ובעלים

עו"ד איימי קוריס

שותפה

משרד זוסמנוביץ ושות’ עורכי דין הינו בעל ניסיון מעשי נרחב בתחום ההתחדשות העירונית – תמ”א 38, פינוי-בינוי ונחשב לאחד מהמובילים בארץ 

אודות משרד זוסמנוביץ ושות' עורכי דין
זוסמנוביץ ושות' עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית. ייחודיותו של המשרד, הינו בכך שמייצג בעלי דירות בלבד במגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי הארץ בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי ותמ”א 38). 

המשרד זוכה למוניטין רב, ונמנה באופן קבוע כאחד מהמשרדים המובילים בארץ, על פי כלל הדירוגים הארציים הקיימים.

התמחות ממוקדת זו בייצוג בעלי דירות בלבד מביאה לחוזקתו הייחודית של המשרד, המתמקדת בכך שאין ולו חשש מינימלי לניגוד אינטרסים בפרויקט. חוזקה זו מביאה בתורה לערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו, שהוא השקט הנפשי לכל אורך הדרך. 

המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל משלב ההתארגנות, מינוי נציגות ועד לשלבי הביצוע, האכלוס, הבדק ורישום בית משותף.

למשרד זוסמנוביץ ושות’ עורכי דין ניסיון עשיר בניהול שוטף מול רשויות, עיריות, ועדות לתכנון ובניה, גופים ציבוריים ומנהלות.

דינמיות, יצירתיות ומקצועיות
זוסמנוביץ ושות’ עורכי דין הינו משרד צעיר באופיו ודינמי, רענן ויצירתי, המקפיד על מצוינות מקצועית, על יחס אישי לכל לקוחותיו ועל פתרונות המותאמים לצרכי הלקוחות. המשרד מהווה כוח ביצועי ראשון במעלה בקידום הפרויקטים עליהם הוא אמון. צוות המשרד רואה את לקוחותיו לנגד עיניו בכל עת, וממקם אותם במרכז, תוך הענקת ליווי אישי על ידי ראש המשרד, עו"ד אלעד זוסמנוביץ. זאת, מכיוון שהמשרד מכוון להצלחת ההליכים בהם הוא מעורב והעסקאות אותן הוא מלווה עבור לקוחותיו. 

ההווי של המשרד משקף את הפרקטיקה המשפטית עצמה אל מול לקוחותיו: החדשנות והחשיבה מחוץ לקופסה המשולבים בניסיון פרקטי רב, הן אלו המעניקות ללקוחות המשרד את הערך המוסף בכל פעילויותיו, והדינמיות והרעננות של צוות המשרד מקדמות את הפרויקטים עליהם הוא אמון ביעילות ובנחישות, תוך יישום מתמיד של חשיבה יצירתית, מקורית ומקצועית.

ניסיון מעשי נרחב
המשרד, המקפיד לייצג בעלי דירות בלבד, מטפל במגוון רחב של פרויקטים גדולים וקטנים בתחום ההתחדשות העירונית הפרוסים בכל רחבי הארץ, וביניהם מהגדולים ומהמתוקשרים שהתבצעו בישראל.

הבעלים של המשרד, עו"ד אלעד זוסמנוביץ נמנה עם עורכי הדין המובילים בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית – תמ”א 38 על תיקוניה ופינוי-בינוי. לעו"ד זוסמנוביץ ניסיון מקצועי נרחב ומעמיק בתחום המקרקעין והנדל”ן, בדגש על בתחום ההתחדשות העירונית. עו”ד זוסמנוביץ הוא בעל ניסיון עשיר בניהול חלק מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל, הממוקמים בכל רחבי הארץ. עו"ד זוסמנוביץ מתמחה בייצוג בעלי דירות, בעבודה מול נציגויות בעלי דירות, בניהול משאים ומתנים, בניסוח הסכמים, הליכי מיסוי, הליכי תכנון ובניה, התנגדויות, ניהול הליכי דייר סרבן ובקביעת אסטרטגיה. 

פרויקטים נבחרים בהם המשרד מייצג:
פינוי בינוי שזר תל אביב – ייצוג 176 בעלי דירות אשר ייהרסו וייבנו במקומן כ-550 דירות חדשות, באחת השכונות המתפתחות והמבוקשות בתל אביב.

פינוי בינוי הרצל – מוהליבר ראשון לציון – ייצוג 130 בעלי דירות ומסחר, אשר ייהרסו וייבנו במקומן כ-500 דירות חדשות, ברחוב ראשי ומרכזי עם שילוב מסחר.

פינוי בינוי שינקין גבעתיים – ייצוג 140 בעלי דירות ומסחר, אשר ייהרסו ויבנו במקומן כ-370 דירות חדשות עם שילוב מסחר, ברחוב מרכזי, יוקרתי ושקט של גבעתיים.

פינוי בינוי עוזיאל, דניאל, הרצוג בת ים – ייצוג 120 בעלי דירות ומסחר במיקום מרכזי בלב בת ים, אשר ייהרסו וייבנו במקומן כ-420 דירות ומסחר חדשים, אשר יישנו את פני השכונה.

פינוי בינוי שרת חולון – ייצוג 335 בעלי דירות בפרויקט רחב היקף, במיקום ייחודי מול פארק פרס והנוף הפתוח.

פינוי בינוי מרכוס יהוד – ייצוג 48 בעלי דירות בפרויקט בלב לבה של יהוד, אשר ייהרסו ויבנו במקומן כ-200 דירות חדשות.

פינוי בינוי אלי כהן-הרצוג אופקים – ייצוג 200 בעלי דירות בפרויקט הראשון של פינוי בינוי באופקים, אשר מהווה חלוץ דרך להתחדשות עירונית בעיר והסביבה.

פינוי בינוי שדרות ירושלים יפו – ייצוג 105 בעלי דירות ומסחר בלב לבה של השדרה המרכזית ביפו, המשלב עירוב שימושים עירוני, על ציר הרכבת הקלה.

צילום תמונות : אוהד כהן

נגישות