שובל, יושע משרד עורכי דין

כתובת  מצדה 9, בני ברק

טלפון  03-6914444

אתר אינטרנט  www.sylaw.co.il

ציון 720

משרד מוביל בייצוג דיירים עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות וגופי התכנון

הנהלת החברה

עו"ד רועי ושבל

שותף ומייסד

עו"ד ונוטריון עמית יושע

שותף ומייסד

ניסיון של יותר מ-15 שנים בליווי מוצלח של בעלי דירות בפרויקטים רבים ברחבי הארץ מיצבו את מעמדו של משרד עוה"ד ונוטריון שובל-יושע כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית

אודות משרד עוה"ד ונוטריון שובל-יושע
מאז 2008 עוסק משרד שובל יושע – עורכי דין ונוטריון בתחום ההתחדשות העירונית. הליווי הצמוד שהוא מעניק ללקוחותיו, הידע הרב והניסיון המקצועי העשיר שצברו עורכי הדין במשרד לאורך השנים, מציב אותו בצמרת המשרדים העוסקים בתחום. עם למעלה מ-100 פרויקטים שהגיעו לשלב הביצוע ועם עשרות פרויקטים שהסתיימו בהצלחה, מציג משרד שובל-יושע יכולות וניסיון שיש כמותם רק למשרדים בודדים. 

משרד שובל-יושע מדורג שנה אחר שנה כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית בכל דירוגי משרדי עורכי הדין, ובנוסף דורג משנת 2018 ובמשך חמש שנים רצופות במקום הראשון בישראל על ידי החברות מדל"ן ומרכז הנדל"ן, בדירוג משרדי עורכי דין בתחום ייצוג בעלים (להבדיל מיזמים) בעסקאות התחדשות עירונית. 

משרד שובל-יושע מספק שירותים משפטיים וליווי בכל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38/2 ומתווה שקד), הינו מבין החלוצים בתחום ההתחדשות העירונית ונחשב למשרד מנוסה מאוד ובעל מוניטין בפרויקטים שכאלה. 

משרד שובל-יושע מנוסה מאוד גם בליווי והובלת מתחמי פינוי־בינוי (להבדיל מהתחדשות עירונית של בניין בודד). המשרד מתגאה בליווי של למעלה מ- 40 מתחמי פינוי בינוי, כולל מתחמים שעברו בהצלחה את כל הליכי התכנון, הליווי הבנקאי והפינוי, ומצויים בשלב הביצוע – לאחר שבעלי הדירות קיבלו את כל הערבויות הבנקאיות הדרושות, פינו את הדירות הישנות והבניינים נהרסו.

יושרה והגינות כערך עליון
למשרד שובל-יושע שני עקרונות מרכזיים המובילים ומנחים אותו לאורך כל פעילותו: האחד – הימנעות מניגודי עניינים. המשרד מקפיד על יושרה, הגינות ועל הימנעות מניגודי עניינים ומנסיבות העלולות ליצור ניגודי עניינים, ובהתאם לכך מרכז המשרד את פעילותו בייצוג בעלי דירות להבדיל מייצוג יזמים, ומתחייב חוזית שלא לייצג בשום אופן יזם שעמו מתקשרים בעלי הדירות.

העיקרון השני הוא אקטיביות ומעורבות פעילה ורציפה בפרויקטים שבהם מעורב המשרד. עורכי הדין במשרד שובל-יושע מעורבים בניהול וקידום הפרויקט גם מעבר להיבטיו המשפטיים, עומדים לצד בעלי הדירות ומייעצים להם בכל עניין רלוונטי, ובכך מביאים לשיעור גבוה מאוד של פרויקטים שנחתמים על ידי הרוב החוקי הדרוש ומושלמים ומאוכלסים בהצלחה.

ידע וניסיון מעשי עשיר
הודות לשנות הפעילות הרבות של משרד שובל-יושע בתחום ההתחדשות העירונית, נחשבים השותפים בו למומחים בכל היבט הקשור בהתחדשות עירונית – כולל היבטי מיסוי, הליכים משפטיים נדרשים אצל הגורמים השונים, התנהלות מול ועדות התכנון, הסדרי מימון, שעבודים ובטוחות.

הידע והניסיון המעשיים והעשירים של המשרד מתבטאים לא רק בליווי פרויקטים, אלא גם בהזמנתם של עורכי דין מהמשרד להרצות בפורומים שונים העוסקים בנושא, בפרסומים רבים של מאמרים במדיה ובמעורבות בחקיקה ובתיקוני חקיקה הנוגעים לתחום ההתחדשות העירונית על כל היבטיה.

משרד שובל-יושע דוגל ביסודיות, במקצוענות ובמצוינות, המתבטאים בין היתר בניסוח דקדקני של חוזים ומסמכים רלוונטיים, הן במסגרת ההתקשרות החוזית שבין בעלי הדירות ליזם והן בהתקשרות החוזית מול הגורמים הפיננסיים המעניקים ליווי לפרויקט. כך מצליח המשרד פעם אחר פעם להשיג הסכמות רחבות הן בין בעלי הדירות ליזם, והן בין בעלי הדירות לבין עצמם, ולאפשר את יציאת הפרויקט לפועל, והכל תוך הגנה ללא פשרות על זכויותיהם של בעלי הדירות.

ההתמקדות של המשרד בייצוג בעלי דירות (להבדיל מיזמים), בשילוב הניסיון הרב שצבר המשרד עם הטיפול האישי והיכולות המקצועיות הראשונות במעלה של השותפים, מאפשר למשרד להוביל עסקאות רבות לסגירה מוצלחת בתוך זמן קצר, על בסיס הסכמה רחבה מצד בעלי הדירות.

צילום תמונות : תמונות באדיבות המשרד

נגישות