RMA מבית רם-מוגרבי-ארדיטי

כתובת  דיזינגוף 61, תל אביב

טלפון  03-7177000

אתר אינטרנט  http://www.rma-pb.co.il/

ציון: 205

חברה מובילה בהתחדשות עירונית עפ"י הפרמטרים הבאים יושרה, הגינות, מקצועיות, שירות, עבודה מול אוכלסיות חלשות ודיירים מבוגרים, ניסיון בקידום פרויקטים מורכבים, עבודה מול רשויות המקומיות וגופי התכנון.

הנהלת החברה

עו"ד אסף מוגרבי

בעלים ומנכ"ל משותף

אלעד שמרלינג

בעלים ומנכ"ל משותף

אינג' קובי ארדיטי

שותף מנהל

גל הולצר

מנהל תחום פינוי בינוי

אודות RMA מקבוצת רם-מוגרבי-ארדיטי
רם-מוגרבי-ארדיטי הוקמה על ידי שלושה שחקני נדל"ן ותיקים ובעלי שם: אינג' יוסף מלמד, הבעלים של חב' הבנייה רם הנדסה, יזם הנדל"ן יגאל מוגרבי, הפועל בתל אביב למעלה מ-40 שנים, ואינג' אדי ארדיטי, מבעלי השליטה בחברות נאוסיטי ו- NAIRDA הפועלות בחו"ל. רם-מוגרבי-ארדיטי מציעה שילוב נדיר בין מיומנות יזמית, מצוינות ביצועית ואיתנות פיננסית גבוהה, המבוססים על ידע וניסיון בארץ ובחו"ל.

ביוני 2022 נכנסה מנורה מבטחים כשותפה בחברה. מנורה מבטחים היא מנהלת קרן הפנסיה הגדולה בישראל וקבוצת הביטוח השנייה בארץ, עובדה המקנה לחברה איתנות פיננסית גבוהה במיוחד.

לרם-מוגרבי-ארדיטי למעלה מ-40 פרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב – בצפון הישן והחדש ובלב העיר ההיסטורית. הפרויקטים מאופיינים בהקפדה מתמדת על הפרטים ואיכות הבניינים.

RMA
RMA מקבוצת רם-מוגרבי-ארדיטי היא חברת התחדשות עירונית, הפועלת בכל רחבי הארץ ומתמחה בפינוי בינוי של שכונות שלמות. החברה פועלת ברמת גן, חולון, בת ים, פתח תקווה, חיפה, קריית ים וערים נוספות. חלק מהפרויקטים הנם בשיתופי פעולה עם היזמים הגדולים בישראל.

RMA שמה דגש על ניהול קשר שוטף עם בעלי הדירות מתחילת הפרויקט ולכל אורכו. לצורך כך ל-RMA מחלקה של מנהלי קשרי קהילה, העומדים לרשות הבעלים בכל שאלה ולכל עניין. בנוסף, משתמשת RMA בכלים טכנולוגיים על מנת שהבעלים ייהנו מנגישות לכל המידע לגבי הפרויקט מכל מקום ובכל שעה.

חזון RMA
ערים מרתקות אותנו בגלל שהן מבטיחות חיים טובים יותר, מספקים ומעניינים יותר, ובגלל שהן מציעות מגוון הזדמנויות – חברתיות, כלכליות ותעסוקתיות והיצע של מוסדות בילוי ופנאי. השאיפה שלנו היא לתכנן שכונות עירוניות שבהן "הכול נמצא בשכונה" (חינוך, מסחר, תעסוקה ותרבות), וכך לצמצם את השימוש במכוניות ולהפחית את זיהום האוויר. השאיפה שלנו היא לתכנן שכונות עם איכות חיים גבוהה, שבה כל פרט נותן לקהילה וצומח מתוכה. השאיפה שלנו היא לתכנן שכונות שאינן מזהמות את סביבתן ומבטיחות לכולנו חיים ארוכים על כדור הארץ.

הפורטפוליו שלנו כולל פרויקטים במיקומים שאנו מאמינים שהם בעלי פוטנציאל להפוך למרכזים עירוניים תוססים, כולם סמוכים לתוואי הרכבת הקלה או לתחנות רכבת ישראל או לפרויקט המטרו העתידי. אנו לא מפסיקים לחשוב על הדרכים ליצירת מקומות מפגש עירוניים מעוררי עניין, נוחים ובטוחים שיספקו תמיכה ועזרה הדדית לתושבים.

פרויקטים נבחרים
שער סירקין, פתח תקווה. אנחנו מאמינים בשכונות שמסביב לצומת סירקין בפתח תקווה, בשל הנגישות התחבורתית המעולה, השטחים הפתוחים, הקרבה לרובע סירקין והאוכלוסייה המגוונת. אולם כדי לממש את היתרונות והפוטנציאל הגלום בשכונה, נדרש תכנון מחדש של השכונה, והפיכתה למרקם תוסס ואטרקטיבי. המשימה כרוכה במיקום הבניינים מחדש, שילוב תחנת המטרו עם עירוב שימושים, הקמת שירותי ציבור, הרחבת השטחים הפתוחים ושינוי מבנה הכבישים. מאות הדיירים בפרויקט שותפים לתכנון מחדש שיהפכו אותה לאחת השכונות המבוקשות בעיר.

תכנון ואדריכלות: קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים, בר לוי אדריכלים ומתכנני ערים. 

לב העיר, פתח תקווה. מרכז העיר של פתח תקווה כולל היום עירוב של דירות, חנויות ומשרדים המשובצים בצפיפות מהגבוהות בעיר. עובדה זאת הופכת אותו לאחד האזורים המאתגרים לתכנון, אבל גם המעניינים ובעלי הפוטנציאל הגבוה להיות מרכז אורבני תוסס ואטרקטיבי. הידע והניסיון המקצועי רב השנים שלנו, לימד אותנו שהמפתח ליצירת השינוי המיוחל הוא בהסתכלות רחבה על כל מרכז העיר. מדובר בפרויקט הגדול ביותר במרכז פתח תקווה שעתיד להפוך אותה לאחד האזורים המוצלחים בגוש דן. תמצאו שם הכול: מגורים בסטנדרט גבוה ועם אפשרויות מגוונות, חנויות, תעסוקה, שטחים פתוחים איכותיים ונגישות מעולה לכל מקום – ברגל ובתחבורה ציבורית. מהשינוי הזה ייהנו בעלי הדירות הקיימים וכל העיר.

תכנון ואדריכלות: קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים, דרמן ורבקל ארדיכלות.

שרת, חולון: רחוב משה שרת בחולון הוא ציר מרכזי בעיר ועתיד להתפתח עוד יותר בעתיד הקרוב. תחנת המטרו והרכבת הקלה, אשר ממוקמים בקרבת הפרויקט, מביאים בשורה תחבורתית לשכונה ומייצרים נגישות ממנה ואליה. מדובר באחד מהפרויקטים הגדולים באזור וככזה, יעניק חוויה עירונית יוצאת דופן המשלבת מסחר מגוון, מגדלי מגורים ושפע של שטחים ירוקים.

תכנון ואדריכלות: ישר אדריכלים.

קריניצי, רמת גן: שכונת יהלום ברמת גן ממוקמת במרכז העיר, בסמיכות לגבול עם העיר גבעתיים. הפרויקט ממוקם בקרבת הרחובות התוססים ביאליק ברמת גן וכצנלסון בגבעתיים, שעתיד גם להוות את ציר המטרו של העיר. הפרויקט יעניק חוויה עירונית ייחודית, המשלבת קהילת מגורים שכונתית, מסחר שוקק וכמובן שטחים ירוקים כפי שכל כך מתבקש במרכזי ערים.

תכנון ואדריכלות: רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים.

צילומים: אפרת בלוססקי

נגישות