מינהלת 38 – חברה לניהול התחדשות עירונית

כתובת  חולון, ישראל

טלפון  050-7888611

אתר אינטרנט  www.m38.co.il

ציון: 395

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

אבי ברוקס

בעלים

חברת מינהלת 38 מלווה אך ורק נציגויות דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית ופועלת להבטחת מלוא זכויותיהם לאורך התהליך המורכב 

אודות חברת מינהלת 38
חברת מינהלת 38 הינה חברה לניהול התחדשות עירונית המלווה כיום אלפי בעלי דירות בעשרות פרויקטים של תמ״א 38 ופינוי בינוי בכל רחבי הארץ. בהתאם למדיניות החברה היא אינה מלווה יזמים בשום אופן ומנהלת את הליך ההתמחרות באופן שקוף נקי ואובייקטיבי מתוך מטרה ברורה – להבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות בפרויקט. 

החברה הוקמה לפני כ-6 שנים ע"י אבי ברוקס אשר נבחר בשנת 2021 לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים בעולם ההתחדשות העירונית בישראל.
ברוקס הינו מרצה ליזמות והשקעות נדל"ן, בעל ניסיון עשיר בעולם הנדל"ן עם רזומה של השקעות, ניהול והתמחות בליווי וארגון בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. אחת ממטרות העל של החברה היא ליצור שוויון והתייחסות לבעלי הדירות וביניהם בעלי הדירות המבוגרים אשר תהליך זה מורכב מאוד מבחינתם ומלווה בחששות טבעיים.  

הדיירים שולטים בפרויקט ללא כל עלות
בחברה מייחסים חשיבות רבה להענקת מענה לדרישה והצורך הכל כך נחוץ של ניהול נכון ומקצועי מצד הדיירים אשר לרוב אינם יודעים את זכויותיהם וחובותיהם בתהליך. מינהלת 38 מייצגת את בעלי הדירות ופועלת בשיתוף פעולה מלא עמם ללא שום עלות מצדם. 

החברה מנגישה את הדור הבא של ההתחדשות העירונית ומעניקה לדיירים את אפשרות השליטה בפרויקט ואת היכולת לדעת בדיוק מה יקבלו. הצוות המנוסה והמקצועי של החברה מגיע יחד עם הדיירים להחלטה מה נכון עבורם ומתאים לצרכים הייחודיים שלהם. 

שילוב מנצח של אנשי מקצוע
החברה דואגת לבדיקת זכויות הבנייה בפרויקט (פעולה חשובה מאין כמוה) 

על ידי אדריכל אשר מתמחה בפרויקטים של תמ״א 38 ויביא את התוצאה המושלמת והמתאימה ביותר לדיירים. 

החברה משלבת בפעילותה עורך דין, שמאי ומפקח בניה אשר מתמחים בתחום ההתחדשות העירונית שייתנו לבעלי הדירות את המענה בצד המשפטי והמפרט הטכני לפני תחילת התהליך וכמובן ייצגו אותם באופן בלעדי אל מול היזם במהלך הבנייה ואף לאחריה – כל זאת בשיתוף פעולה מלא מול נציגות הדיירים. 

בהמשך הדרך נצא למכרז יזמים ובו נבדוק ב״פינצטה״ כל יזם בדרך עבודתו, המלצות, ניסיון, איתנות פיננסית ושירות הלקוחות שלו. 

ליווי צמוד לאורך כל הדרך
במינהלת 38 מלווים את בעלי הדירות כבר מראשית התהליך: ליווי הפרויקט מתחיל באסיפת דיירים ומסתיים רק לאחר קבלת המפתח לדירת החלומות.

בחברה מעניקים זמינות מירבית לנציגות הדיירים בפרויקט ומסייעים בכל שאלה המתעוררת באמצעות ליווי צמוד ומקצועי. נציגי החברה יפתרו דילמות ויעשו הכל על מנת לשמור על האינטרסים של בעלי הדירות. 

פרויקטים נבחרים אותם מלווה החברה
חולון – חברתנו מלווה אלפי בעלי דירות וחנויות ב-20 פרויקטים של התחדשות עירונית כגון תמ"א 38/1, 38/2 ופינוי בינוי וביניהם:

מתחם שנקר – במסגרתו יבנו כ-120 יחידות חדשות

מתחם דב הוז הפורצים – במסגרתו יבנו כ-650 יחידות חדשות

מתחם משה שרת – במסגרתו יבנו כ- 650 יחידות חדשות

מתחם האצ"ל – במסגרתו יבנו כ-450 יחידות חדשות

מתחם המעפילים – במסגרתו יבנו כ-1000 יחידות חדשות

פתח תקווה – חברתנו מלווה 2 פרויקטים במסגרת תמ"א 38 האחד חיזוק ותוספות והשני הריסה ובניה מחדש ובהם יבנו כ- 200 יחידות חדשות

בת-ים – חברתנו מלווה פרויקט פינוי בינוי במתחם דניאל-ירושלים שבמסגרתו יבנו כ-600 יחידות חדשות

ראשון לציון – חברתנו מלווה חלק מפרויקט פינוי בינוי ענק שבמסגרתו יהיו למעלה מ-1000 יחידות חדשות.

צילום תמונה: רז רוגובסקי

נגישות