דן קושניר התחדשות עירונית בע"מ

כתובת  נח מוזס 2, ראשון לציון

טלפון  03-568-8411

אתר אינטרנט  www.dankushnir.co.il

ציון 295

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

קושניר דן

בעלים ומנכ"ל

מנהלים ומייסדים: דן קושניר – מנכ"ל ובעלים. דן קושניר, בן 48 . נשוי באושר + 4 ילדים  בהשכלתו, מוסמך בהנדסת איכות CSQE, הנדסאי אדריכלות, מנהל פרויקטים בבניה ומגשר קהילתי, מביא ערך מוסף בידע ובמעורבות אישית בתהליכים הרבים הנדרשים להצלחת הפרויקט. דן ,מרצה כיום באקדמיה על תחום ההתחדשות העירונית במרכז האקדמי פרס שברחובות, בקריה האקדמית אונו, במרכז הנדל"ן בקורס פינוי בינוי ומוזמן כאיש מקצוע להופיע בתוכנית טלוויזיה העוסקות בנדל"ן.

דן מביא ערך מוסף כאיש מקצוע בתחום התכנון האדריכלי שהוא נדבך חשוב מאוד ביצירת מפגש הרצונות בין הצרכים היזמיים, רצונות בעלי הדירות ובעיקר הטמעת התכנון בהתאם למדיניות עירונית בכל עיר ועיר. 

הניסיון הפרקטי לאורך השנים במיזמי התחדשות עירונית על כל סוגיה, מייצר רציפות בכל אבני הדרך וצמצום משמעותי בלוחות הזמנים ובעיקר מייצג סינרגיה בין החברות היזמיות, הרשויות המקומיות ובעלי הדירות. 

מושית קושניר – סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי  

שלומית דריי – מנהלת קשרי קהילה

אודות דן קושניר התחדשות עירונית
חברת "דן קושניר התחדשות עירונית בע"מ" הינה חברה לניהול וליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן. 

החברה נוסדה על ידי דן קושניר בשנת 2017  לאחר יותר משני עשורים של עשייה בחברות יזמיות וקבלניות ומתמחה בארגון וניהול תהליכים במיזמי התחדשות עירונית עבור חברות יזמיות, וועדים ובעלי דירות.  

החברה משתפת פעולה עם מנהלי ומנהלות פרויקטים אשר מתמחים בקידום מיזמי התחדשות עירונית ומסייעים לחברה בתהליכים השונים. הדבר שמייחד את החברה הוא הקשר החברתי – קהילתי מול בעלי הדירות. 

החברה, מלווה כיום אלפי משפחות במיזמי פינוי בינוי בכל רחבי הארץ.  הקשר עם בעלי הדירות, מהווה עוגן משמעותי להצלחת הפרויקט וכל זאת מבלי לוותר על ההנאה מהתהליך תוך שמירה על סטנדרטים של מקצועיות, שירות וזמינות גם בשעות לא שגרתיות. החברה, מאזנת במערכות היחסים שבין חברות יזמיות לבין בעלי הדירות וחותרת לפתרונות בכל שכבות האוכלוסייה בליווי זוגות צעירים, משפחות עם ילדים ומלווה באופן אישי בעלים עם מוגבלויות, בני הגיל השלישי ובעלי דירות עם מחסום שפה. דן דובר את השפה הרוסית ברמת שפת אם.

תפישת הלקוח של החברה, שעסקת התחדשות עירונית, היא ככל הנראה העסקה הכי מורכבת שיש כיום בתחום הנדל"ן ולכן, בעלי הדירות חייבים להיות שותפים לתהליך ולעשייה והקשר עימם הוא לא פחות 

ממערכת יחסים, שמחייבת תקשורת ישירה ורציפה הדורשת הכלה והבנה שביתם של בעלי הדירות הוא מפעל החיים שלהם. אחת הסוגיות הכי נפיצות בתחום ההתחדשות העירונית היא סוגיית הדייר הסרבן. 

כמגשר, דן פועל בין היתר לפי מודל "קצה הקרחון" אשר מבחין בין הרבדים הגלויים ובין הרבדים הסמויים, כאשר חוסר הרצון לחתום על הסכם הוא לא בהכרח סרבנות או רצון בקבלת תמורות עודפות ולכן, הניסיון בגישור מקטין משמעותית בפרויקטים אותם מנהלת החברה את הסרבנות וממקסמת את אחוז ההסכמים החתומים. הסלוגן של החברה הוא , "לצד בנייה חדשה, יוצרים קהילה חזקה!".  הוא בא לידי ביטוי בכך, שאנחנו מבינים שבכדי לקדם מיזמי התחדשות עירונית, עלינו להסתכל על הלקוחות  שלנו בצורה שמותאמת לפרויקט. ליבו הפועם של פרויקט התחדשות עירונית נוגע ברקמה חברתית עדינה.

שירותי החברה נחלקים לכמה תחומים, כשהעיקריים שבהם:
ניהול מיזמי התחדשות עירונית:
ניהול משלב הייזום ועד מסירת הדירות החדשות באמצעות מעטפת מקצועית בכל אבני הדרך ומעורבות בארגון המתחם בהתאם לכל ההוראות והחוקים, מיפוי חברתי והתייחסות פרטנית לכל שכבות האוכלוסייה, ניהול וייצוג החברה וניהול היחסים הפנימיים בין בעלי הדירות לבין החברה היזמית תוך שמירה על עיקרון של שוויון יחסי ושקיפות, גיבוש נוסח הסכם וסיוע לעורכי הדין בהחתמת בעלי הדירות, שמירה על הקשר עם הבעלים וכו.

מומחים בפינוי מתחמים!  

ניהול שלב המימוש, לרבות פינוי מתחם ומסירת הדירות הישנות לחברה היזמית:
החברה מביאה ניסיון מהשטח הכולל פינוי בפועל של בניינים ומתחמי פינוי בינוי אשר הגיעו לשלב המימוש. 

מסירת הדירה הישנה היא לא רק קבלת מפתחות ליזם. פינוי מתחם, הנו אתגר שמחייב היערכות מוקדמת ותיאום מושלם בין החברה לבין בעלי הדירות ושלל אנשי המקצוע. דן קושניר וצוותו מייצרים פתרונות וניסיון מעשי בכל הנוגע לתהליכים בשלב קריטי זה, כגון, הפקת כנסי הסברה, יצירת קשר עם הבנקים השונים לצורך המצאת יתרות משכנתא ומכתבי כוונות לצורך ערבות, סיוע לעורכי הדין בהסדרת זכויות וניקוי נסחי טאבו, הכנת נוהל מסירת הדירה הישנה, סיוע לבעלי הדירות במציאת דירות להשכרה ובהמצאת כל האישורים הנדרשים מהעיריות וגורמי החוץ ובטיפול אישי בכל משפחה כאילו הייתה היחידה במתחם. 

"אנו רואים בשירות ערך עליון ולכן אנו זמינים באמצעות מענה אנושי גם בשעות שאינן שגרתיות ואף 24/7 . מעל הכול אנו מביאים לב, רגש, סבלנות וסובלנות הנדרשים להשתחרר מהזיכרונות שנטמעו עמוק בקירות". 

פרויקטים בולטים בניהול החברה:
ניהול מיזמי התחדשות עירונית משלב ייזום ועד מסירה:
עיר: בת ים , "מתחם הרב לוי", פינוי 360 ובניית 1,500 דירות חדשות, סטטוס : איחוד וחלוקה וקידום היתרי הבניה. 

עיר : ראשון לציון, "מתחם נחלת יהודה", פינוי 214 יח"ד ובניית 800 דירות חדשות , סטטוס : איחוד וחלוקה וקידום היתרי בניה. 

עיר: נס ציונה, "מתחם הטייסים" פינוי 120 יח"ד ובניית 380 דירות חדשות עירונית, סטטוס :  אישור תב"ע .

עיר: עכו, "מתחם אלקלעי", פינוי 112 יח"ד ובניית 550 דירות חדשות, סטטוס : בתכנון. 

עיר : בית דגן, "מתחם הזית", פינוי 111 יח"ד ובניית 460 דירות חדשות, סטטוס : בתכנון. 

עיר: עכו, "מתחם בורלא", פינוי 64 יח"ד ובניית 360 דירות חדשות , סטטוס : בתכנון. 

רחובות, שכונת קריית משה, פינוי 30 יח"ד ובניית 162 דירות חדשות , סטטוס : קידום היתרי בניה.  

רחובות, "מתחם גורודסקי", פינוי 24 יח"ד ובניית 70 דירות חדשות – ניהול פרויקט מטעם בעלי הקרקע. סטטוס : בתכנון.  

גבעתיים, מתחם הל"ה, פינוי 70 יח"ד ובניית 200 יח"ד בשילוב מסחר ותעסוקה , סטטוס : בתכנון. 

ניהול שלב המימוש עד לפינוי ומסירת הדירה לחברה היזמית:
אור יהודה, פינוי 128 בעלי קרקע. 

תל אביב, פינוי 25 בעלי קרקע. 

תל אביב, פינוי 25 בעלי קרקע. 

תל אביב, פינוי 72 בעלי קרקע. 

בת ים, פינוי 52 בעלי קרקע. 

בת ים, פינוי 72 בעלי קרקע. 

בת ים, פינוי 26 בעלי קרקע. 

חדרה, פינוי 36 בעלי קרקע. 

במשך שנים אנו מלווים בעלי דירות. לכל אחת ואחד מהם יש חלום, לראות את ביתם מתחדש."

אנשים אלו נולדו בבתים שעם השנים התיישנו מאוד וחלקם מטים לנפול. 

הם גדלו, התבגרו שם ואספו זיכרונות ילדות. בתים אלו, סופם להיהרס ולהבנות מחדש.

לכל אחד מבעלי הדירות מרקם עדין של סיפורים, עמוס ברגשות עצומים ואני רואה את תפקידי – כשליחות ! תמיד יישאר הקשר הרגשי שמלווה את בעלי הדירות ומלבד החשש המשפטי והתארכות הזמנים, קיים גם הקושי להשתחרר מהישן והטוב. זה מובן בעיקר מול בני הגיל השלישי. 

אני מאמין בכל לבי שבמקביל לניהול הפרויקט, חייבת לבוא נגיעה אישית, שבעלי הדירות יראו שיש מי שמחויב יחד איתם לתהליך, בכל שלב ובעיקר עד היום בו ביתם הישן ייהרס לטובת בניית ביתם החדש

זה היום שבו יחלו חוויות חדשות, רגעים וחלומות חדשים ". (דן קושניר, בעלים ומנכ"ל)

צילום תמונות: שירה לוי

נגישות