א.ל הנדסה – פיקוח וניהול פרויקטים בבניה

כתובת  השיזף 4, רעננה

טלפון  077-5570221

אתר אינטרנט  www.il-eng.co.il

ציון 1215

חברת פיקוח וניהול מובילה עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, ניסיון בפרויקטים מורכבים, מענה לדיירים, ניתוח מאפייני הפרויקט וצרכי בעלי הדירות, עדכונים שוטפים ושקיפות מול בעלי הדירות, ניתוח ובדיקת הצעות היזמים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

אינג' ליאור זייטלר

בעלים משותף

אינג' איליה נמירוסבקי

בעלים משותף

חברת א.ל הנדסה הינה מייסדת וחלוצה בתחום פיקוח בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית ומובילה כיום את הענף בליווי מאות פרויקטים ברחבי הארץ

אודות חברת א.ל הנדסה
החברה הוקמה על ידי ליאור זייטלר ואיליה נמרובסקי שהינם שני מהנדסי בניין ובעלי הסכמה נוספת בתחום המקרקעין והנדסת בטיחות. כבר מעל לעשור החברה מייצגת בהצלחה ומלווה אלפי בעלי דירות במאות פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, החל משלב ההתקשרות הראשוני עם היזם- סיוע טכני והנדסי לבעלי הדירות, ליווי מכרז יזמים וניהול מו"מ למיקסום התמורות לבעלים, ליווי ופיקוח בשלבי הרישוי והתוכניות, ליווי שוטף בשלבי הביצוע  עד לסיום הפרויקט, לרבות ליווי מלא בתקופת הבדק לאחריו. החברה מלווה מאות פרויקטים בהליכי רישוי ועשרות פרויקטים שנמסרו ומצויים במהלך שלבי ביצוע, עם התמחות יתרה במתחמי פינוי בינוי.

תמהיל עובדים ייחודי
לחברה יכולת ליווי הן בהיבט ההנדסי והן בהיבט האדריכלי, זאת בשל תמהיל החברה המורכב גם ממהנדסי בניין וגם וצוות אדריכלי וזאת על מנת להעניק לבעלי הדירות ליווי מלא בכל שלבי הפרויקט ובכל התחומים הנדרשים.

בשנים האחרונות מתמקדים בחברה בליווי מתחמי פינוי בינוי ברחבי הארץ, זאת בהתאם לרוח התקופה. על רקע הקמת מנהלות מקצועיות ברשויות המקומיות היודעות לתת מענה לתחום. 

חשיבותו של מפקח בנייה מנוסה ומקצועי
למפקח בנייה תפקיד מרכזי בפרויקטים של נדל"ן בכלל והתחדשות עירונית בפרט. המפקח הוא הדמות המקצועית שמייצגת את בעלי הדירות מול היזם, בכל הקשור למפרט הטכני של הדירה והמבנה עצמו. תפקידו לוודא כי הביצוע בשטח תואם את המפרטים והמוסכם מראש, למנוע תקלות ולהבטיח בניה רציפה. מפקח מטעם בעלי הדירות אחראי על הפיקוח ההנדסי עוד בשלב ההתקשרות מול היזם, דרך בדיקת  התוכניות ועד לסיום הבנייה. 

המפקח מלווה את הדיירים בשלבים הקריטיים והחשובים ביותר של הפרויקט ולכן חשוב שיהיה מיומן, בעל ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית, אך לא פחות חשוב שיהיה שירותי ונגיש לבעלי הדירות ששוכרים את שירותיו.

הניסיון הרב שרכשה החברה לאחר פיקוח על עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית שהגיעו לקו הגמר, מעניק לה את היכולת לצפות ולמנוע מראש תקלות שעשויות להתרחש במסגרתו. 

לחברה צוות עובדים מקצועי מנוסה ושירותי הבקיא בתהליכי התכנון, באופן שמאפשר לו להכיר לעומק את התכנון בפרויקט, לפקח עליו בצורה הדוקה ומקצועית יותר ולהבטיח מסירות מוצלחות של דירות התמורה לבעלים הקיימים ועל פי לוחות הזמנים שנקבעו מראש. הידיעה שהנכס היקר ביותר של הדיירים מופקד בידי אנשי הצוות המנוסים והאמינים של החברה, מאפשרת להם לישון בראש שקט.

פרויקטים נבחרים המצויים בשלב ביצוע מתקדם בליווי מתחמי פינוי בינוי בהם מלווה צוות החברה בעלי דירות בשנים האחרונות:
מתחם פיכמן ההסתדרות חולון – מדובר בפרויקט הדגל של העיר בהיקף בנייה של 235 יחידות דיור ומסחר בהיקף של 4,000 מ"ר המצוי בשלב של עבודות שלד מתקדמות.

מתחם שלם ר"ג – אחד מהמתחמים הגדולים בגוש דן בו פינוי כ- 154 בעלי דירות קיימות ביחד . מדובר על בניית  כ – 522 דירות חדשות

פרי מגדים ת"א – בניית כ – 161 דירות חדשות בשכונת נחלת יצחק 

מתחם בן גוריון גבעת שמואל – פרויקט בשלב מתקדם בבניית כ-  144 דירות חדשות 

מתחם הטייסים ת"א– פרויקט בביצוע לבניית כ- 260 דירות חדשות 

מתחם תירוש נוף הגליל – ליווי כ- 120 יחידות דיור , הפרויקט הינו אחד מהפרויקטים הראשונים שיצא לדרך בגזרה הצפונית ומצוי לקראת קבלת היתר בנייה 

מתחם צור שלום קרית ביאליק  – ליווי מתחם שכונתי ענק בהיקף של כ- ,1250 יחידות דיור קיימות.

טוביהו הצבי באר שבע – אחד ממתחמי פינוי הבינוי הגדולים בגזרה הדרומית – ליווי כ- 408 יחידות דיור קיימות.

צילום תמונות: עדי לם

נגישות