אלרון

כתובת  בן גוריון 24, רמת גן

טלפון  052-476-2474

אתר אינטרנט  www.elron-nadlan.com

ציון 170

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

רוני שוסט

מייסד ומנכ"ל

קובי קליין

מנהל פרוייקטים וקשרי לקוחות

ודים גוטמן ליטווק

מנהל פיתוח אסטרטגי

אלרון – ראייה חברתית ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות

אלרון התחדשות עירונית אשר הוקמה בשנת 2016, מייצגת ומלווה למעלה מ-1500 בעלי דירות ברחבי הארץ בפרוייקטים שונים של התחדשות עירונית. 

חברת אלרון מתמחה בארגון, ניהול וליווי פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית, במסגרת מתחמי פינוי בינוי או תמ"א 38/2. אלרון מייצגת ומלווה את בעלי הדירות החל משלב התאגדות הדיירים ועד למסירת הדירות החדשות. החברה מלווה מעל 1,500 בעלי דירות בכל אזורי הארץ אשר נתנו את הסכמתם לקידום תהליכי התחדשות עירונית. 

מיקסום התמורות בכל פרוייקט
החברה רואה בהתחדשות עירונית כלי חברתי חשוב, באמצעותו ניתן לספק ביטחון פיזי ואיכות חיים לאלפי אנשים בארץ, מתוך ראייה חברתית זו, מציעה אלרון את התמורה המקסימלית והראויה לבעלי הדירות בכל פרויקט.

חברת אלרון התחדשות עירונית עובדת עם אנשי מקצוע מובילים ויועצים מהשורה הראשונה בארץ, המגיעים עם ניסיון של עשרות שנים בהקמת פרויקטים בתחומי הנדסה ופיקוח, שמאות, אדריכלות, ייעוץ מס, עיצוב, תשתיות, פתרונות חניה, פיתוח סביבתי ועוד. 

חברת אלרון עושה שימוש בתוכנות טכנולוגיות מתקדמות כדוגמת "גט סטטוס", המאפשרת חיבור של כל בעלי התפקידים בפרויקט, ובכך מייצרת שקיפות מלאה עם בעלי הדירות לאורך כל התהליך – התוצאה: בעל דירה יכול להיכנס ולבדוק בכל רגע נתון את סטטוס הפרויקט שלו, בכל שלבי קידום ובוועדות התכנון השונות. 

ליווי אישי ושקיפות מלאה לכל אורך הפרויקט
הובלת פרויקטים של התחדשות עירונית דורשת ידע רב וניסיון, חברת אלרון מספקת לבעלי הדירות מעטפת שלמה הכוללת: התאגדות דיירים וקבלת החלטות משותפות בצורה חכמה, קישור ועבודה מול בעלי מקצוע ויזמים, ניהול תהליכי עבודה בצורה מסודרת בכדי להוביל לתוצאה האפשרית הטובה ביותר והיא הוצאת הפרויקט אל הפועל. 

הצלחת פרויקט התחדשות עירונית מתחילה בהבנת הרצונות והצרכים של בעלי הדירות, לכן כל תהליך אותו מובילה אלרון מתחיל בפגישות אישיות בהן היא למדה על הצרכים, החששות, הקשיים והחלומות של בעלי הדירות בפרויקט. אלרון רואה זאת כתחילת הדרך במסע משותף, המתנהל בשקיפות מלאה מתוך רצון לקצר את התהליך ככל האפשר, מרגע הפגישה הראשונה ועד קבלת טופס 4 ומסירת המפתח לדירה המשודרגת והחדשה של בעלי הדירות. 

הצוות המוביל של אלרון התחדשות עירונית
רוני שוסט, מייסד מנכ"ל – בעל תואר בכלכלה, יועץ חברתי בפרויקטים של פינוי בינוי מטעם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ומנהלת רמלה. רוני בעל ניסיון עשיר בניהול, ארגון וליווי פרויקטים של התחדשות עירונית עבור בעלי דירות מול הרשויות המקומיות. רוני חתום על קידומן של אלפי יח"ד באזורי ביקוש בישראל. 

קובי קליין, מנהל פרויקטים וקשרי לקוחות – בעל תואר בפסיכולוגיה וניהול. בעל ידע וניסיון רב בעולמות הניהול ושירות הלקוחות בשוק המקומי והבינלאומי. קובי מביא עמו לחברה ניסיון עשיר בניהול, ארגון וליווי פרויקטים עבור בעלי זכויות בהתחדשות עירונית. 

ודים גוטמן ליטווק, פיתוח עסקי– בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ובוגר קורס PMO. ודים בעל ידע מקצועי וניסיון רב שנים בתכנון, ניהול וייעול פרויקטים עם ניסיון עשיר בתחום היזמות וליווי חברות הזנק בפועלן, מביא עמו ניסיון בפיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. 

פרויקטים נבחרים בתכנון וביצוע
יהושע בן נון , ראש העין – מתחם הכולל 10 בניינים עם 150 יח"ד – פינוי בינוי.

ברזילי עגנון שפירא רקפת, בת ים – מתחם הכולל 10 בניינים עם 85 יח"ד – פינוי בינוי.

האשל קרינצקי הרואה, רמת גן – מתחם הכולל 7 בניינים עם 87 יח"ד ושטחי מסחר – פינוי בינוי

ויצמן שוהם, נתניה – מתחם הכולל 5 בניינים עם 190 יח"ד, מסחר ומגרש בקומבינציה – פינוי בינוי.

צילום תמונות: מיכאל בוגטין

נגישות