אקו סיטי

כתובת  התעשיה 3, תל אביב

טלפון  6598*

אתר אינטרנט  www.ecocity.co.il

ציון: 242.5

חברה מובילה בהתחדשות עירונית עפ"י הפרמטרים הבאים יושרה, הגינות, מקצועיות, שירות, עבודה מול אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים, ניסיון בקידום פרויקטים מורכבים, עבודה מול רשויות המקומיות וגופי התכנון.

הנהלת החברה

ד"ר אפרת טולקובסקי

יו"ר משותף

רובייר שגראוי

יו"ר משותף

אילי בר

מנכ"ל משותף

דודו רשף

מנכ"ל משותף

אבי ליבוביץ

סמנכ"ל שיווק ומכירות

עו"ד שי בן חמו

סמנכ"ל ייזום

אקו סיטי היא חברת נדל"ן מובילה בתחום ההתחדשות העירונית הפועלת יותר מ-15 שנה ונחשבת לחלוצה ולמתוות דרך בענף

אודות חברת אקו סיטי
אקו סיטי כחברה יזמית-קבלנית, מציעה שילוב שמעניק ללקוחותיה שקט נפשי, ממנו הם נהנים לאורך כל הדרך. החברה שמה דגש על בנייה איכותית במיוחד, סטנדרטים מקצועיים גבוהים ושירות לקוחות אישי – תוך הקפדה מלאה על איכות הסביבה. 

נכון לשנת 2023, החברה מובילה את מספר הפרויקטים הגדול ביותר בתחום ההתחדשות העירונית, עם עשרות פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע, וכוללים אלפי יחידות דיור. אקו סיטי היא גם החברה שהשלימה את מספר הפרויקטים הגדול ביותר של התחדשות עירונית בתל אביב עד כה. 

החברה יוזמת למעשה את פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול במרכז תל אביב, שכולל יותר מ-40 בניינים שנמצאים ברדיוס של פחות מקילומטר. מדובר בפרויקט מתגלגל במסגרתו ייבנו יותר מ-850 דירות חדשות בפרק זמן של שנים בודדות. 

כל הפרויקטים של החברה כיום הם במסגרת של הריסה ובנייה ופינוי-בינוי, ומבוצעים בגוש דן ובאזורי ביקוש נוספים בארץ.

שליטה בכל שלבי התהליך
אחד האתגרים המרכזיים בתחום ההתחדשות העירונית הוא שלב הבנייה בפועל, במיוחד כאשר מדובר בבנייה במרקם עירוני צפוף. מעורבות בכל היבטי הפרויקט היא תנאי הכרחי להצלחה ולכן, החברה מקפידה על שליטה מרבית בכל תהליכי הייזום: החל מניהול המשא ומתן, דרך תכנון באמצעות מחלקת אדריכלות פנימית, שיווק ומכירת הדירות ולבסוף – הקמת הבניין כקבלן מבצע, באמצעות מערך פנימי.

אקו סיטי מצליחה להוביל בהצלחה פרויקטים מורכבים כל כך בשל העובדה שבפרויקטים שלה היא גם החברה היזמית וגם הקבלן המבצע – בשונה מרוב החברות הפעילות בענף ההתחדשות העירונית.

שותפות חזקות ואיתנות פיננסית
החברות השותפות באקו סיטי מביאות ניסיון עשיר וגב איתן, וביחד מציבות את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף ההתחדשות העירונית. 

לחברת הבנייה שגראוי ליבוביץ, האמונה על הפרויקטים האקסקלוסיביים ביותר בנישת השימור ובניית היוקרה, יש ידע רב שנצבר לאורך שנים והיא האחראית לניהול מערך הביצוע של אקו סיטי.

בנק הפועלים, שהצטרף כשותף באמצעות "פועלים אקוויטי", מחזק את האיתנות הפיננסית של החברה. למעשה, אקו סיטי הייתה חברת ההתחדשות העירונית הראשונה שצירפה בנק בתור שותף מה שמעיד על האמון הרב לו היא זוכה מצד המערכת הפיננסית. 

השותפים המנהלים, האדריכל דודו רשף ואילי בר, הינם מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל ומעבר לפעילותם היזמית בתחום, השניים מעורבים בפעילות ציבורית לפיתוח הענף. 

פרויקטים נבחרים של החברה
מתחם מעלה הצבי ר"ג – פרויקט במסגרת פינוי בינוי, רבי קומות לצד בניינים מדורגים ובניינים לשימור. כ- 518 יחידות דיור לצד מסחר ומוסדות ציבור .  

מתחם רש"י ר"ג – פרויקט במסגרת פינוי בינוי, 3 מגדלי רב קומות , 350 יחידות לצד מסחר ומוסדות ציבור.

צייטלין 5,7,9 ת"א – פרויקט מסוג הריסה ובנייה 66 יחידות דיור  

בצלאל 3-5 ת"א, פרויקט מסוג הריסה ובנייה 42 יחידות דיור

מתחם הכנסת/ גולומב גבעתיים פרויקט התחדשות עירונית 61 יחידות דיור.

צילום תמונות: תמונות באדיבות המשרד

נגישות