קבוצת בראשית

כתובת  שנקר 4, הרצליה פיתוח

טלפון  03-374-1354

אתר אינטרנט  www.bereshitgroup.co.il

ציון: 322.5

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

עו"ד אריאל יוסף

בעלים ומנכ"ל

שלומי אזולאי

סמנכ"ל פרויקטים

מיכאל סוסמן

מנהל מחלקת פיקוח בנייה מטעם דיירים

קבוצת בראשית הינה חברה פרטית המתמחה בליווי דיירים וניהול פרויקטים של התחדשות עירונית

אודות קבוצת בראשית
החברה נועדה לסייע לבעלי דירות להתגבר על קשיי ההתארגנות והניהול שכרוכים באופן טבעי בהתחדשות עירונית. לשם כך, קבוצת בראשית נותנת מענה שלם וכולל לבעלי דירות בתהליכים של התחדשות עירונית, החל משלב ארגון בעלי הדירות, מינוי נציגויות והתנעת הפרויקט, דרך ניהול מכרז יזמים וייעוץ חברתי וכלה בפיקוח הנדסי על עבודות הביצוע וניהול תקופת הבדק. קבוצת בראשית פועלת הן מטעם בעלי דירות והן מטעם רשויות מקומיות ומנהלת כיום מעל 35 פרויקטים של פינוי בינוי בפריסה ארצית.

ארגון מטעם בעלי הדירות – הדיירים שותפים לפרויקט
לקבוצת בראשית מחלקת ארגון וניהול פרויקטים הכוללת מנהלי ומנהלות פרויקט מנוסים. הם מגיעים למתחמי התחדשות עירונית אשר עברו בדיקה תכנונית ובדיקת שמאות, ופועלים לארגון בעלי הדירות. 

בהמשך הם מסייעים במינוי נציגויות במתחם, סיוע בבחירת עורכי דין מטעם בעלי דירות, ניהול מכרז יזמים, פיקוח וניהול הליך החתמת בעלי הדירות על ההסכם המפורט מול היזם שנבחר, וסיוע בהליך הפינוי ובשלב החזרה לדירות החדשות.

בזכות הידע והניסיון הרב של קבוצת בראשית, כמו גם הודות לבעלי המקצוע שמלווים את התהליך לצידה, מצליחה קבוצת בראשית למקסם את התמורות של בעלי הדירות פעם אחר פעם ולוודא כי ההליך מתנהל באופן שאינו רק הוגן כלפיהם, אלא מצליח לקדם את עניינם ואת זכויותיהם.

לתפיסתה של החברה, הדיירים הם שותפים לפרויקט ומהווים את הלב סביבו נבנה הפרויקט. מבחינתנו שקיפות היא תנאי הכרחי להצלחה. תפיסת עולם זו מצליחה לרתום את כלל בעלי הדירות לפרויקט ולמנוע סרבנות של דיירים המונעת את קידום הפרויקט. קבוצת בראשית מובילה תהליך שקוף, יעיל ומהיר תוך שמירה על האינטרסים של בעלי הדירות.

ייעוץ חברתי
מחלקת הייעוץ החברתי מעסיקה יועצים חברתיים, מהמנוסים ביותר בתחום. היועצים החברתיים פועלים במתחם אל מול בעלי הדירות, עורכים ראיונות אישיים, מרכזים נתונים סטטיסטיים רלוונטיים ומייצרים תסקיר חברתי למתחם. התסקיר מגיע לגורמי התכנון ובאמצעותו מייצרים את המתחם החדש כך שיתאים לרצונות, לבקשות, לצרכים ולדרישות של בעלי הדירות הקיימים. מדובר על שירות יחסית חדש מהשנים האחרונות, שכבר היום הפך לדרישת חובה ברוב הרשויות המקומיות כחלק מהליך התכנון.

הייעוץ החברתי כולל גם ניהול תהליכים של שיתוף ציבור לאורך כל תקופת התכנון.

פיקוח הנדסי מטעם בעלי הדירות
מחלקת הפיקוח ההנדסי מטעם בעלי דירות מלווה את הפן ההנדסי של הפרויקט לאורך כל שנות הפרויקט, החל משלב כתיבת המפרטים ועד לתום תקופת הבדק. דגש מיוחד ניתן לתהליכים הבאים:

  1. כתיבת מפרט טכני וניהול משא ומתן מול היזמים על מנת למקסם את התמורות שאותן מקבלים בעלי הדירות.
  2. פיקוח על הליך הרישוי, הן מבחינת לוח זמנים והן מבחינת התאמה של הליך הרישוי להתחייבות החוזית של היזם בפני בעלי הדירות.
  3. פיקוח הנדסי על עבודות הקבלן, בדיקת התאמת הביצוע לתכניות, למפרטים ולתקנים ופיקוח על עמידה בלוח הזמנים שהוגדר בחוזה.
  4. אישור הדירות הפרטניות והשטחים הציבוריים לפני אכלוס.

הנהלת הקבוצה
עו"ד אריאל יוסף, בעלים ומנכ"ל
עו"ד ומגשר בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובתקשורת (B.A) ותואר שני במשפטים (LL.M). איש פרויקטים מנוסה שכיהן כסמנכ"ל פרויקטים במספר חברות נדל"ן, מהמובילות בישראל, שמאחוריו פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. 

לאריאל גם פעילות ענפה בתחום החינוך, והוא הבעלים של ProMUNers  – בית הספר הרב-תחומי למנהיגות וניהול המכשיר מאות תלמידות ותלמידי תיכון בשנה בתחומי המנהיגות והדיפלומטיה.

שלומי אזולאי, סמנכ"ל פרויקטים
בעל תואר במנהל עסקים (B.A) והשכלה מקצועית בתחום תשתיות תקשורת. איש ניהול שבעברו ייסד חברות ישראליות בחו"ל וניהל מערך פרויקטים רחבי היקף ועתירי תקציב בחברות היי-טק ותשתיות תקשורת. מארגן מוסמך בהתחדשות עירונית מטעם הפקולטה למשפטים ומרכז הגר – המכון לאומנויות המשפט, אוניברסיטת תל אביב.

מיכאל סוסמן, מנהל מחלקת פיקוח בנייה מטעם דיירים
הנדסאי בניין ובעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A). מיכאל בעל ניסיון של מעל עשור בתחום ניהול פרויקטים, הכולל ניסיון בניהול ופיקוח פרויקטים למגורים ומשרדים בהיקפים גדולים; ניהול ופיקוח על קבלנים ראשיים ומשניים והפעלת חברות פיקוח; רישוי, תכנון וביצוע תוכניות הנדסיות; ניהול וכתיבת מכרזים; ניהול משא ומתן מול קבלנים, יועצים ודיירים; וכן ניסיון בהנדסה ותפעול בחברות יזמיות בתחום הנדל"ן והבניין בארץ ובחו"ל.

צילום תמונות: רז רוגובסקי, תמונות באדיבות המשרד

נגישות