אקרו נדל"ן

כתובת  הסדנאות 11, הרצליה

טלפון  3872*

אתר אינטרנט  www.acronadlan.com

ציון: 807.5

חברה מובילה בהתחדשות עירונית עפ"י הפרמטרים הבאים יושרה, הגינות, מקצועיות, שירות, עבודה מול אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים, ניסיון בקידום פרויקטים מורכבים, עבודה מול רשויות המקומיות וגופי התכנון.

הנהלת החברה

זיו יעקבי

מנכ"ל ודירקטור

גידי מוזס

סמנכ"ל התחדשות עירונית

דן גינגיס

סמנכ"ל שיווק

קבוצת אקרו – סטנדרטים גבוהים ואיכות בלתי מתפשרת

קבוצת אקרו בע"מ מתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש והשבחתם. לקבוצת אקרו ניסיון רב שנים בייזום והקמת מגוון רחב של פרויקטים איכותיים למגורים, משרדים, מסחר ומלונאות.
את החברה מוביל צוות אינטגרלי מקצועי אשר מביא להצלחת החברה לאורך השנים. קבוצת אקרו מובילה מגוון פרויקטים יוקרתיים בהיקפים מרשימים בגודלם, המשנים את פני העיר ומהווים נקודת ציון ארכיטקטוניות. אקרו ממשיכה לבסס את מעמדה בפסגת עולם הנדל"ן תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות וסטנדרטים גבוהים בתכנון וביצוע של כל פרויקט. קבוצת אקרו בע"מ הינה חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א.

איכות בלתי מתפשרת וחשיבה מעמיקה על צרכי הדיירים
קבוצת אקרו מובילה עשרות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ושומרת על רף מקצועי גבוה וחשיבה מעמיקה על צורכי הסביבה והדיירים. ניסיונה העשיר של החברה בייזום פרויקטים בשכונות בעלות מאפיינים שונים, מאפשר לה להבין לעומק את הדרישות התכנוניות הקיימות, לצפות מראש מגבלות או אתגרים עתידיים ולהיערך אליהם בהתאם. החברה מרכזת את פעילותה במרכז הארץ, מתוך הבנה שההתחדשות העירונית היא האמצעי היחיד המאפשר מענה לביקוש הרב למגורים בערי המרכז. 

האיכות הבלתי מתפשרת והשמירה על המרקם העירוני באות לידי ביטוי בכל היבט בעבודת החברה: החל בסטנדרט התכנון והביצוע ועד לקשר עם הדיירים, שנשמר בקפידה לאורך כל התהליך ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

ניסיון מוכח ויכולות מרשימות בתחום ההתחדשות העירונית
מחלקת ההתחדשות העירונית של קבוצת אקרו יוזמת פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור, וזוכה בשנים האחרונות לצמיחה מואצת ולהתפתחות מרשימה. 

לנגד עיניה של קבוצת אקרו עומדת השאיפה לשפר את איכות חייהם של בעלי הדירות ולהבטיח את רווחתם, תוך הבטחת רווחת תושבי השכונה סביב הפרויקט ושמירה על המרקם העירוני. איתנותה הפיננסית של הקבוצה וביצועיה המוכחים בתחום, מאפשרים לה להוביל בהצלחה פרויקטים מרשימים בהיקפים גדולים, ומעניקים לה הערכה מקצועית גדולה וכן, את אמונם וביטחונם של בעלי הדירות, הרשויות ואנשי המקצוע מולם היא פועלת. 

המוניטין המפואר של הקבוצה בא לידי ביטוי גם בדירוגיה החוזרים במדריכי הדירוג המקצועיים DUN'S 100   וbdi – דוגמא לכך היא זכייתה של אקרו  במדד DUN'S 100 בדירוג 6 בייזום נדלן חברות בורסאיות ובנוסף בדירוג תמ"א 38 ת"א .

פינוי בינוי – פרויקטים נבחרים בת"א:
בזל: מתחם המגורים בזל כולל 3 בנייני בוטיק מודרניים ויוקרתיים בני 7 קומות בלבד, הכוללים 183 דירות. בין הבניינים מתוכננות חצרות עשירות בצמחייה אשר יעניקו איכות חיים ירוקה ופסטורלית לדיירים. 

בורלא: בלבה של תוכנית ל', מהשכונות האיכותיות ביותר בת"א, יוקם פרויקט בורלא 15-19 יצירת אומנות אדריכלית מרהיבה ביופייה, הכוללת 3 בנייני בוטיק בני 9 קומות הכוללים 56 דירות. 

אחימאיר : פרויקט הכולל שני מגדלי יוקרה בני 18 קומות כל אחד , עם 165 דירות בתכנונו המוקפד של משרד האדריכלים אבנר ישר. הפרויקט חולש על שטח של כ -3,500 מ"ר ומציע פיתוח מושקע ופסטורלי. 

מרים החשמונאית : מרים החשמונאית 10-20 , מתחם המגורים החדש בצפון הישן של תל אביב הכולל 4 בניינים מעוצבים בני 8 קומות במפרט יוקרתי עשיר ומושקע. 

משה שרת: קומפלקס מגורים המשתרע על פני 5.5 דונם אשר יכלול 4 בניינים יוקרתיים בעיצוב אדריכלי ייחודי, העטופים בטבע הירוק של גן גרמניס הצמוד, במיקום הנחשק והאינטימי של הצפון החדש של תל אביב. 

צילום תמונות : אלכס פרגמנט, אייל תגר, אורי כרמי

נגישות