עו"ד עידן שטרית

בעלים ומייסד עידן שטרית ושות'

עידן שטרית (35) בעל תואר ראשון במשפטים LLB, מייסד ובעלים של משרד עורכי דין ונוטריון עידן שטרית ושות'. שטרית אמון על ניהול צוות עורכי דין, מתמחים ומתאמי דיירים, יחד הם מלווים לקוחות בעסקאות מקרקעין ובעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. שטרית הוא בעל התמחות בתחום המקרקעין, מלווה עסקאות מכר מורכבות ורחבות היקף, ובעל ניסיון רב בהובלת פרויקטים בהתחדשות עירונית, תמ"א 38 ועסקאות פינוי בינוי בעבור בעלי הדירות. שטרית הוא חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010 ונמנה כחבר בוועדת התכנון והבניה של מחוז המרכז בלשכת עורכי הדין, עורך דין מומלץ מטעם מנהלת כרמים בעיר פתח תקווה.

את תחילת דרכו בענף, עשה שטרית כמתמחה במשרד בוטיק מוביל בתחום הליטיגציה והמקרקעין, מיד לאחר סיום ההתמחות החליט לצאת לדרך עצמאית. 

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להיכנס לתחום הנדל"ן, משיב שטרית:
"כילד גדלתי לאבא קבלן בניין, וכבר מגיל צעיר ביליתי בזמני הפנוי באתרי בניה.
בגיל 16 עברתי תאונת דרכים קשה ששינתה את חיי, בעקבותיה החלטתי להתמקד בעשייה בעלת משמעות. השילוב בין השניים הוביל אותי ללימודי משפטים והתמחות בתחום המקרקעין". 

ב-13 השנים בהן הוא פעיל בענף, חתום שטרית על ליווי מאות לקוחות בעסקאות מכר, קומבינציה, משפט מסחרי וליווי פרויקטים בהתחדשות עירונית. כיום, המשרד בראשו הוא עומד, מלווה למעלה מ- 50 פרויקטים של התחדשות עירונית, במסגרתם צפויים להיבנות למעלה מ-5,000 יחידות דיור חדשות.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב שטרית:
"להמשיך לקדם ולהתקדם בתחום, לראות את המשרד גדל ומלווה אלפי לקוחות ודיירים נוספים".

נגישות