אלון דולב

מנהל מחלקת פיקוח פיננסי במשרד BFKS & CO (ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות')

אלון דולב (35) בוגר תואר BA בכלכלה ומנהל עסקים ומוסמך בשמאות מקרקעין, מכהן כמנהל מחלקת פיקוח פיננסי בחברת BFKS & CO (ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות'). במסגרת תפקידו, דולב אמון על ניהול המחלקה, פיתוח עסקי ואחריות על למעלה מ-100 פרויקטים בשלבי הקמה שונים ברחבי הארץ. דולב  הקים מערך לליווי קבוצות רכישה והיה אמון על בניית דו"חות בדיקות הכדאיות הראשונים בתחום "מחיר למשתכן", שבוצעו בזמנו עבור החברה הממשלתית.

את תחילת דרכו בענף הנדל"ן עשה דולב ככלכלן פרויקטים במשרד שמאות מקרקעין וכלכלה, שם גם קודם לסגן מנהל מחלקה.
בהמשך, עבד במחלקת בקרה תקציבית בחברת הבנייה "דניה סיבוס", וכיום, מכהן כמנהל מחלקת הפיקוח הפיננסי אשר הוביל לביסוסה והרחבתה וממשיך לקדמה.

לשאלה מהן הסיבות להשתלבותו בתחום הנדל"ן, משיב אלון:
"נכנסתי לתחום לגמרי במקרה, סיימתי את התואר בכלכלה וחיפשתי מקום ללמוד ולהתמקצע בו, קיבלתי את ההצעה הראשונה שהגיעה, בדיעבד אני מבין שזו הייתה הבחירה הטובה ביותר עבורי. נדל"ן הוא תחום דינמי, שאולי כלפי חוץ נראה שעוסק בנכסים, אבל במרכזו ישנם אנשים ותהליכים. היום אני לא רואה את עצמי עוסק במקצוע אחר". 

ב-9 השנים בהן הוא פעיל בתחום הנדל"ן, דולב חתום על ליווי של מאות פרויקטים ומתחמים בהיקפים שונים הכוללים במצטבר עשרות אלפי יח"ד, משרדים, מסחר ועירוב שימושים.   

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב אלון:
"להמשיך ולהוביל את המחלקה להתפתחות מקצועית ולהישאר בחזית העשייה כאחת המחלקות הגדולות והאיכותיות בארץ. אני מכוון להיות חלק מהותי ומרכזי בפרויקטים המשמעותיים ביותר למדינת ישראל בשנים הקרובות". 

נגישות