דני גנדלמן

מייסד ובעלים גנדלמן הנדסה

דני גנדלמן (31) הנדסאי בניין, מייסד ובעלים של חברת גנדלמן הנדסה – ניהול פרויקטים ופיקוח בנייה בתחום התחדשות עירונית. במסגרת תפקידו, אמון גנדלמן על ניהול הליך ליווי בעלי הדירות, החל משלב בחירת היזם ועד למסירת הדירות וליווי בשנת הבדק.

את תחילת דרכו בענף, עשה גנדלמן כעוזר מנהל עבודה בחברה קבלנית קטנה, שם למד הלכה למעשה את עבודת הבנייה בדרך הקשה והטובה, משם צבר ניסיון מעשי רב ב"שטח", ובתוך כך, התקדם והתפתח ועבר לכהן כמפקח בנייה בכיר בחברה העוסקת בניהול פרויקטים ופיקוח בנייה מטעם הדיירים בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית. במסגרת תפקידו היה בעל אחריות ישירה על עשרות פרויקטים הכוללים מאות יח"ד, ניהול מערך הד"וחות בחברה, ואמון על קליטה וניהול של המפקחים בחברה.
לאחר שנים של ניסיון מעשי, תפעולי וניהולי כאחד, ייסד לפני כשנה וחצי את משרד הפיקוח "גנדלמן הנדסה" אשר עוסק בעיקר בתחום פיקוח מטעם הדיירים בפרויקטי ההתחדשות עירונית ומלווה כיום מאות בעלי דירות בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית, המצויים בשלבים שונים.

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב גנדלמן:
"מגיל מאד צעיר התעניינתי בענף הבניה ובתחום הנדל"ן בכלל, מדובר בליבת ההתפתחות והצמיחה של מדינת ישראל לאורך כל שנותיה, תחום מאתגר ודינמי שמאד מושך ומספק אותי ברמה האישית, ובפרט תואם לכישורים המקצועיים שלי". 

ב-7 השנים בהן הוא פעיל בענף, ליווה גנדלמן מאות יח"ד כמפקח מטעם הדיירים בעשרות רבות של פרויקטים מסוג התחדשות עירונית – תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי, לרבות ליווי של פרויקטים מורכבים אשר הגיעו למבוי סתום, במסגרתם מונה כונס נכסים, וגנדלמן, בזכות הניסיון המעשי שצבר לאורך שנים בפרויקטים שונים ומגוונים,הצליח להביא לסיומם בהצלחה.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב גנדלמן:
"להמשיך ללוות את כל בעלי הדירות שהפקידו בידי את מלאכת הפיקוח בפרויקט שלהם, תוך המשך מתן יחס אישי ושמירה ללא פשרות על האינטרסים שלהם אל מול כלל בעלי התפקידים בפרויקט".

נגישות