עו"ד דניאל מני

מייסד ובעלים משרד עו"ד דניאל מני

דניאל מני (31) בעל תואר ראשון (LL.B.) במשפטים, הינו מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין דניאל מני, העוסק בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית.

את תחילת דרכו בענף הנדל"ן עשה בתחום התיווך בערים גבעתיים ורמת גן. לאחר סיום התואר עבד במחלקת התחדשות עירונית במשרד עורכי דין מוביל בתחום. במסגרת תפקידו, ייצג בהצלחה יזמים ובעלי זכויות בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על אזורי הביקוש ומרכז הארץ.
בהמשך, יצא לדרך עצמאית וייסד את משרד עורכי הדין דניאל מני,
המתמחה בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית. 

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להיכנס לענף הנדל"ן, משיב מני:
"ענף הנדל"ן קסם לי מילדות. עוד כילד אני זוכר שהייתי נעמד ליד אתרי בנייה ומתבונן על שלבי הביצוע והכלים ההנדסיים השונים. לאחר סיום שירותי הצבאי, היה לי חשוב לעסוק בתחום המשלב מספר עולמות בתוכו: אינטראקציה עם אנשים, שירותיות, מקצועיות וכמובן סיפוק אישי בליווי וייצוג לקוחות בעסקאות הגדולות בחייהם". 

בעשור בו הוא פעיל בענף, מני חתום בהצלחה על הובלת עסקאות מכר (יד ראשונה ושניה) רבות, ייצג יזמים ובעלי זכויות במקצועיות ומחויבות בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על אזורי הביקוש ומרכז הארץ,
החל מהשלבים הטרומיים והנעת הפרויקט ועד לרישום הבתים המשותפים החדשים על שמם. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב מני:
"להמשיך לעסוק בענף הנדל"ן על הצד הטוב ביותר, להתפתח ולהותיר בו חותם משמעותי וכמובן להמשיך ללוות את לקוחותיי בעסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייהם במקצועיות ויחס אישי,
תוך מתן פתרונות יצירתיים לסוגיות שונות ומהותיות". 

נגישות