עו"ד עומר דיאמנט

משרד יהושע דיאמנט - עורכי דין

עומר דיאמנט (39) בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון. עו"ד במשרד יהושע דיאמנט – עורכי דין. במסגרת תפקידו, דיאמנט אמון על ליווי בעלים ויזמים בעסקאות שונות – עסקאות מכר, רכישה, עסקאות קומבינציה ועסקאות התחדשות עירונית. 

את תחילת דרכו המקצועית בענף עשה דיאמנט לפני כעשור, כמתמחה, ובהמשך כעורך דין מן המניין במשרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן. דיאמנט התמקד בניהול תיקי ליטיגציה רבים במגוון של נושאים וסכסוכים מסחריים, ובעיקר בתחום הנדל"ן. לפני כשבע שנים הצטרף למשרד עורכי הדין יהושע דיאמנט. 

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב דיאמנט:
"אבי עו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן למעלה מ-40 שנה, כך שגדלתי כשתחום זה סביבי. זהו תחום מרתק שמתפתח כל הזמן. הוא משלב ענפי משפט רבים כמו דיני הקניין, חוזים, דיני התכנון והבניה, משפט מנהלי ומיסים, וגם ענפי מקצוע נוספים כגון אדריכלות, הנדסה, שמאות, כך שתמיד יש מה ללמוד ובכל עסקה יש אתגרים חדשים". 

בעשור בו הוא פעיל בענף, דיאמנט חתום על ליווי בעלי קרקעות, קבוצות רכישה, וחברות יזמיות בהיקף כולל של למעלה מ-1000 יח"ד חדשות. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב דיאמנט:
"להמשיך להתפתח ולהעמיק את המקצועיות בתחום הפעילות שלנו, ולהתאים את המשרד לשינויים התכופים שעובר תחום הנדל"ן כולו". 

בנוסף לפעילותו המקצועית הענפה, דיאמנט חבר בית הדין המשמעתי במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין, וחבר הנהלה בעמותת "בדרכם" – עמותה העוסקת בארגון וביצוע פעולות להנצחת גדוד החבלה של הצנחנים במילואים.

נגישות